Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • foarte tare

    Comment


    • cea mai lunga postare...."foarte tare"......
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • asa trebuie scurt si la obiect

        Comment


        • ....doua cuvinte....

          ... asa intalniri sa tot avem, multi si la gramada, masini noi in care sa ne bagam nasu, intalnirea viitoare sa culegem alta masina..... (P.S mai bine un golan decat lodgy parerea mea...)
          Last edited by SseanN; 15 September 2012, 20:03. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • offff mai seby.....te as caracteriza asa: Nativul din zodia Seby este prietenos, pasionat, tolerant, îi place libertatea si aventura. Poate fi extravagant si antipatic. Nativul Seby este calauzit de idealuri, pâna când se hotaraste sa se retraga într-o pozitie sociala sigura. E amabil, deschis, optimist. Poate fi, însa, si destul de simpatic.
            Vezi cat timp am perdit sa scriu asta?......Nu e mai simplu sa zic ca esti un SIMPATIC ANTIPATIC? .....stii ca nu e cu rautate.......am glumit......uite si o postare mai lunga
            Baieti la cat mai multe intalniri !!!!!!!

            Comment


            • frumoase intalniri mai faceti... felicitari... ;)
              http://img24.imageshack.us/img24/3448/33087.jpg

              Comment


              • te astepam si pe tine miercurea de la ora 19.00 pe aleea de sub tampa. salut si numai bine.

                Comment


                • A fost super... Mai ales ca acum am 3 stikere in plus... :> Merci Sebi...
                  Am facut si o poza pe ascuns:
                  http://img24.imageshack.us/img24/3448/33087.jpg

                  Comment


                  • -Te salutam si-ti uram bun venit in sanul familiei Kronstadt..te asteptam cat mai des posibil la intalniri-"adunari"-...si speram ca o sa faci poze mai multeeeeee....

                    -Oricum faina intalnire..faina pizza..multumesc Dani de sprijin ..ptr. a reusi sa mananc o super pizza mega extra buna....

                    -Speram ca Duminica sa ne vedem cati mai multi ptr. a reusii sa comunicam "niste treburi" importante ptr. noi..si nu numai...am inceput unele demersuri si avem nevoie sa ne mobilizam un pic..nu foarte mult si nu stresant ptr. noi...ci doar bunavointa si un suflet mare.....sper ca vom reusi sa realizam acele "niste treburi"...si voi avea sprijinul vostru...vedem acum cine e hoatart si cine stie ceea ce este cu adevarat un club '"unit" ...

                    -Sa ne vedem cu bine Duminica..ora si locatia o sa o comunice domnul nostru scump si rusinos nevoie mare ..alex125....spor....
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • oricand sebi, cu la fel de multa placere ! si... multzam' de sticker !

                      absentul zilei (alex), pai pe unde umbli fratioare ?
                      Last edited by dani55wss; 20 September 2012, 01:34. Reason: Automerged Doublepost
                      http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

                      Comment


                      • dada...o intanlire frumoasa..bun venit noului coleg..
                        duminica propun o intanlirea la ghimbav...
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • Dragul meu dani, umblu si eu aiurea pe unde pot....unde dracu decat la munca...am terminat la 7 dar am avut ceva probleme la munca si eram un pic mai mult murdar si nu mi-am permis sa vin asa. In plan era sa vin direct de la munca dar na..nu prea se potriveste planul facut de acasa.
                          Razvane ma bucur ca ti-a placut la intalnire si te asteptam de acum inainte la cat mai multe intalniri. Imi cer scuze ca nu am putut ajunge si eu dar ne vom cunoaste si noi la urmatoarea intalnire.
                          Sebita nu mai manca ma pizza ca nu ai voie, devi obez.
                          Doriane sa vedem cum este vremea si dupaia vedem unde vom face intalnirea. Daca este frumos o facem in Ghimbav , daca este urat si ploua mai mult ca sigur la Real.


                          Si acum ceva legat de intalnirile Logan Club Kronstadt. Pentru ca vara s-a cam terminat, la fel si concediile , Intalnirile Logan Club vor fi din nou si Duminica .

                          Comment


                          • azi ce si cum ? ca de miercurea trecuta astept miercurea asta )
                            sigpic

                            Comment


                            • Astazi din pacate donul nostru"organizator" a uitat ca astazi e Miercuri si nu a trimis mesaje cu intalnirea....deci azi spunem pas si o bataie buna organizatorului...))
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • huuuooooo!!!...vrem sange!!!...vrem capul lui axy!!!..
                                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google