Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aha..ok florinic

    Comment


    • sebisor....traiesti bah..te-am sunat ieri de spemii'..de ori..putoare...
      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

      Comment


      • Azi? Nimic?
        Limba noastra'i o comoara, in adancuri infundata..
        My ride

        Comment


        • Azi nimic...
          Pierdut organizator...
          Oferim recompensa...???.......
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • claaarrr!!!!...domnu organizator!!!...trezirea!!!!...sau te doare la bascheti si pe tine????
            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

            Comment


            • Nu ma doare in bascheti dar cand am scris in posturile anterioare sa facem intalniri din nou si duminica nu mi-a raspuns nimeni, nu a zis nimeni nimic. Am zis ca ramane in continuare doar miercurea.

              Organizator pierdut nu vai...este la Codlea...

              si apropo daca are oricine ceva de zis, propune o intalnire da-ti frate un telefon un sms sa stiu si eu, sa trimit sms si ne vedem la orice ora in orice zi.

              Comment


              • AAAAAAAAAAAAA...!!!!!!!!!!!! Gasit organizator...in Codlea Nord...???......
                Initiativa ...si organizarea intalnirii tu o faci sef....ca de aia scrie la tine...ce scrie...deci nu o mai da cotita..si pune osu la treaba...ca nu te dor degetele alea finute...sau de la prea mult "facebuc" ai facut febra la degetele.....(Glumesc desigur)

                PS...In Nord acolo..nu sa inventat telefonia mobila ...am uitat..

                Ne vedem cu pungile goale ptr. transfuzie de sange... ca ai prea mult..
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • Miercuri ne intalnim la Real !!!!
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • la ora 19.00.....da tu pana la urma vi? ca azi la telefon ai zis ca nu ai cu ce
                    Last edited by alex125; 15 October 2012, 22:44.

                    Comment


                    • Vin daca ma ia cineva si pe mine...
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • si a mai trecut aseara o intalnire frumoasa cu multa distractie , crudute si multe altele , iar la sfarsit cu portofele pierdute ( bine ca nu a fost mai rau si s-a gasit)....

                        Comment


                        • data viitoare leagal de gat sa nu l mai pierzi
                          sigpic

                          Comment


                          • ...bai cand mai e asa frumos afara haideti sa facem un gratar sau ceva mai productiv decat statul...

                            Comment


                            • daca nu a propus nimeni nimic....era frumos azi de un gratar pe sfarsit de sezon..dar na...
                              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                              Comment


                              • Numai la mancare va e gandul... )
                                http://img24.imageshack.us/img24/3448/33087.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google