Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pauza totala perioada asta..
    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

    Comment


    • maine facem un gratar ? este cineva interesat, dispus?

      Comment


      • Maine e etapa de motocros la Zarnesti....vine cineva?
        *****
        sigpic
        http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

        Comment


        • da mah io sunt dispus...hai sa mai miscam ceva..
          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

          Comment


          • Astazi 29.05.2013 intalnire logan Club Kronstadt pe Aleea de sub Tampa incepand cu orele 18:30. Veniti sa stabilim ultimele pregatiri legate de casa de copii.

            Comment


            • Buna dimineata, bunii mei prieteni.
              Intrucat, de o buna bucata de vreme am devenit sinaian, m-am hotarat sa infiintez Logan Club Valea Prahovei. Am adunam deja o mana de prieteni. Speram ca, pe parcurs, membrii logan club din toata tara, care sunt in trecere/vacanta pe valea prahovei, sa ne poata vizita, sa ne impartaseasca din experiente etc etc.
              Prima noastra intalnire va avea loc MAINE, 1 IUNIE 2013, incepand cu orele 16.00, in PARCAREA PENNY de pe centura orasului Sinaia.
              Am fi onorati daca veti putea participa la primul nostru eveniment. Stiu ca este din scurt, insa voi stiti foarte bine sa va mobilizati la intalniri fulgeri.
              CU STIMA, sorin_pss

              Comment


              • bah...care mergeti la mioveni?? sa fim si noi cativa in deplasare, nu numai gazde..
                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                Comment


                • eu cam 80 % cu cortu, ca acolo e viata
                  sigpic

                  Comment


                  • si eu ma bag pentru mioveni chiar daca nu sunt membru..
                    sigpic

                    Comment


                    • O sa fim mai multi..numa sa ne intalnim si sa discutam ,care ce si cum mergem, si sa ne postam pe lista ...am tot asteptat sa veniti la intalnire ,,ca sa discutam ...dar..........cu cine ?????????
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • L.C.Valea Prahiovei va saluta si ....INCA va asteapta in Sinaia, la intalnirile noastre saptamanale

                        Comment


                        • Deseara la ora 18:30 intalnirea Logan Club Kronstadt este pe Aleea de sub Tampa.

                          Comment


                          • primiti si musafiri ?
                            sigpic

                            Comment


                            • Si a mai trecut o intalnire, una cat de cat numeroasa pot sa zic. Multumim de vizita unknown si mc alian.

                              Comment


                              • miercuri adunare numeroasa!!!!! la 19 la sala sporturilor!!! haideti sa ne intalnim cat mai multi si cat mai des pana ne mai permite vremea sa profitam de vara si sa stam la o cola la o samanta la povesti!! parca ati imbatranit toti!!! huaaa hodorogilor!!!
                                Deci...miercuri ..sala sporturilor (sub tampa e aglomerat) de la 19 aduc COLA
                                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google