Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Astazi intalnirea Logan Club este la REAL de la orele 19:00

    Comment


    • ANUNT !! Intalnirea de maine 09.01.2013 nu se va tine ...amanam ptr.Duminica pe data de 13.01.2013 la o ora care o vom anunta aici si prin mesaje.Multumim de intelegere. Ptr Duminica sa incercam sa ne adunam toti membrii ca sa putem discuta unele chestiuni..eu zic importante,voi decideti........
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • Eu zic Duminica sa ne vedem pe la 15-16.Dupa ora 18 am treaba.Acuma vedeti voi ce si cum hotarati.
        Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

        Comment


        • Deci dupa cum se vede situatia pe aicisa nici astazi nu se tine intalnirea...........
          Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

          Comment


          • Maine 27.01.2012 intalnirea Logan Club Kronstadt va fi in Tarlungeni la Perla Ciucasului. Ne vom intalni la ora 13:00 la Lidl in Uzina 2 dupa care vom pleca spre Tarlungeni.
            Last edited by sebi8ta; 26 January 2013, 12:59.

            Comment


            • Astazi 30.01.2012 intalnirea Logan Club Kronstadt este la Real de la ora 19:00.

              Comment


              • salut,
                astazi este stabilit ceva?
                Multumesc
                ex Dacia Logan Preferance 1,5dci E3/03-2006-->08-2012(76.100km) BV 29 --H

                Comment


                • este intalnire la ora 19:00 la Real.te asteptam. Da-mi si mie numarul tau de telefon sa il am, ca sa te pot anunta.

                  Comment


                  • Astazi intalnirea Logan Club este la Real de la ora 18:00.

                    Comment


                    • Voi nu v-ati saturat de Real?
                      Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

                      Comment


                      • maine facem intalnirea la magnolia, unirea sus sau intr-o cafenea. Daca va coace mintea vreo idee , spuneti nu o tine-ti pentru voi

                        Comment


                        • magnolia, ca la unirea e parcarea cu plata
                          sigpic

                          Comment


                          • Maine INTALNIRE LOGAN CLUB KRONSTADT LA ORA 17:00 LA REAL !!!



                            VA ROG FRUMOS SA VENITI TOTI SA NU LIPSITI DE LA ACEASTA INTALNIRE !!!
                            AVEM DE DISCUTAT SI LA CEL MAI SERIOS MOD ..FARA GLUME SI FARA ALTE CHESTII CARE SA INTERVINA IN PROBLEMELE CARE LE AVEM DE DISCUTAT...!!!
                            PREZENTA ESTE MAI MULT DECAT NECESARA..ESTE VITAL SA FIM TOTI SI SA PUNEM LA PUNCT MULTE ,IN CARE TREBUIE SA LUAM DECIZII CARE LA UNII O SA LE PLACA LA UNII NU DAR TREBUIE SA CADEM LA UN CONSENS CU TOTII.!!!!
                            Last edited by sebi8ta; 17 February 2013, 23:47.
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • wwaaww ce mare ai scris
                              sigpic

                              Comment


                              • saluti muncitorilor,am nevoie de o parere sau un sfat unde gasim o firma pentru tapitat plafonul ??? mersi v-am pupat!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google