Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Miky suna-ma si te rezolv cu problema ...acum na sunt doau variante o alegi pe cea care e mai ieftina si mai placuta ochiului.
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • Duminica 17.03.2013 intalnirea Logan Club Kronstadt este la Tarlungeni . Ne vedem la LiDL la Uzina 2 la ora 13:00. Trebuie sa mergem sa mai vedem ce este pe acolo, cum aranjam si sa facem traseul de indemanare.

      Comment


      • axy iti aduc gumele, daca e sa vin? desi nu sunt sigur ca pot venii
        sigpic

        Comment


        • nu ca sunt cu taxiul si dupaia raman in brasov.... intr-o seara la real

          Comment


          • Scuzati off-topicul, aveti cumva in LC Kronstadt un Logan BV-XX-NUT ?
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • nu nu..nu avem..
              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

              Comment


              • buun..deci maine intanlire LOGAN CLUB KRONSTADT in parcarea cea noua de la SALA SPORTURILOR!!!!.. asta daca ne permite vremea...dupa ultimile stiri se pare ca ne permite..
                io aduc cola!!! pe 19:30 ..
                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                Comment


                • eu sunt cu semintele..... restul cu privitul

                  Comment


                  • Asa ramane...

                    INTALNIRE LOGAN CLUB KRONSTADT - PARCAREA SALA SPORTURILOR - ORA 19:00-19:30..!!!
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • daca nu mai scriai si tu inca o data nu puteai sa dormi linistit.

                      Comment


                      • mha da ce multi ati fost )
                        *****
                        sigpic
                        http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                        Comment


                        • am fost destui numai ca lumea nu prea mai frecventeaza forumul sa posteze

                          Comment


                          • 8 persoane..io zic ca e ok..inca ne mai vedem..inca mai facem cate ceva..ce imi plac remarcile astea...gen.."ce multi ati fost"...te doare capu'..
                            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                            Comment


                            • ptr. prima intalnire afara pe o vreme nu tocmai de stat afara prea mult ..."am fost multi"...cum se zice am fost suficienti cat sa discutam si sa ne simtim bine...
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • nairod...eu nu arunc aiurea cuvintele...am trecut pe acolo si erati 5-6 persoane...dar na daca tu intelegi..altceva e problema ta!
                                *****
                                sigpic
                                http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google