Targ Logan Club Kronstadt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Targ Logan Club Kronstadt

    In acest thread vom posta cereri si oferte de diferite piese si accesorii pentru Logan. Am sa incep eu
    Vand scaun sport luat de pe un Seat si adaptat pentru Logan. Pret 200 RON.
    Attached Files
    sigpic
    Logan 1.4 Dynamic Blue

  • #2
    accept ca donatie o toba finala stock sau hai ca dau o bere
    sigpic

    Comment


    • #3

      pentru cine e interesat le aduc la regionala daca vrea
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • #4
        Parca comercializa cineva de la voi Module de ridicat geamul, mai e valabila oferta ? ....sau stiti voi pe cineva sa aibe de vanzare .... Mersi !!
        sigpic

        Comment


        • #5
          Eu aduceam module de ridicat geamuri.Vezi ca ai PM.
          sigpic
          Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

          Comment


          • #6
            de vanzare 2 broaste florida cu acvariu 40 x25x25 cm , incalzitor apa de 25 W , instalatie cu bec reptile 40 W si priza programabila . 200 lei . Sunt deschis si la eventuale "combinatii"
            Attached Files
            Pain brings out the truth in us all...
            ...how much truth can you stand?

            Comment


            • #7
              >>>

              Vand Deflector bara spate logan PH1 plastic - 60 RON
              2 Boxe 130mm Panasonic - 40 RON

              Vand (defapt un prieten de al meu) Kit xenon H1 35W 6000K garantie 2 ani la pretul de 9600 EUR negociabil. La achizitionarea acestui kit Xenon primiti bonus un Opel Astra III caravan argintiu 1.6 105 cp full option (climatronic, CB, etc) cu 35.000 Km reali pe bord.
              Last edited by Nicosianu; 15 March 2011, 10:09. Reason: Automerged Doublepost
              Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

              Comment


              • #8
                pot posta si eu pe sectiunea voastra?

                Comment


                • #9
                  sigur ca poti posta, asteptam ofertele tale
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Nicosianu View Post
                    Vand Deflector bara spate logan PH1 plastic - 60 RON
                    pui te rog o poza cu el

                    Comment


                    • #11
                      >>>

                      ii fac poza azi si o afisez mai pe seara cand vin de la munca.
                      Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                      Comment


                      • #12
                        >>>

                        Deflectoru spate sa dat. raman boxele
                        Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                        Comment


                        • #13
                          Vand logan berlina...

                          Logan Berlina Preferance anul 2005,rosu pasion.

                          Tuning interior si exterior :-geamuri electrice fata,jante tuning ,casetofon,boxe SONY,folie geamuri ,luneta,laterale spate,inclusiv fata,omologate R.A.R.,ceasuri prestige noi,lumini albe,folia alba,ace rosii,lumini albe,leduri butoane consola ,filtru polen,leduri consola incalzire rosii,plafoniera leduri albe,martor usi,computer bord,cip tuning (resoftare)inca 8 cai putere,montat de DIMSPORT BUCURESTI,servo directie,avaria pe masarier,sprituitoare,deschiderea porbagajului din telecomanda alarmei,alarma,proiectoare ceata,ridicarea automata a geamurilor atunci cand se inchide masina din telecomanda masinii si din telecomanda alarmei,montare dispozitiv impulsionabil la o apasare geamul urca sau coboara complect, oglinzi electrice,2 chei tip passat+cheile originale,covor pasla capota motor,autocolant negru mat pe capota ,ploape negru mat,porbagaj,stalpi,praguri si parasolar,folie carbon consola bord,schimbat distributia la 60.000,pompa apa,ulei,filtre,bujii.Masina a fost cumparata in decembrie 2009 la 56.000 km iar acum are 68.000 km reali.
                          Este inscrisa in circulatie,rovinieta,asigurare ASTRA,ITP .

                          Pret 3800 euro discutabil,sau schimb cu MCV + diferenta.
                          relatii la telefon :0720-964352 Nicu
                          e-mail:pucioasa_loganclub@yahoo.com
                          Attached Files

                          Comment


                          • #14
                            salut aviatorul76 ma intereseaza pe mine,am un MCV din 2008 1,4 rosu passion 50000km reali,unic propietar,carte servis,toate la zi,ITP2012

                            Comment


                            • #15
                              Vand jante CW 4x100 cele de pe loganul meu la pretul de 900 ron.Gumele se dau bonus..sunt de iarna..si 2 sunt duse de tot ..2 mai merg un sezon de iarna.
                              Attached Files
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google