Drumetii Ale Cavalerilor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • >>>

    Lunile August si Septembrie sunt luni moarte ... toata lumea este in concediu sau are alte lucruri. Aceste aspecte sau discutat la intalniri dar se vede ca lumea nu mai respecta prezenta ....

    Acest Thread ramane doar pentru subiecte "Drumetii"

    Discutia despre acest chef se va muta pe Thread-ul special deschis Chefurilor si distractiilor.

    O zi cat mai buna si va rog stabiliti din timp astfel de manifestari.
    Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

    Comment


    • deci, unde mai plecam?

      nicos, unde sunt posturile lui dorian si ale mele? daca tot ai deschis thread nou de ce nu ai mutat posturile?
      Last edited by florinc_99; 20 September 2011, 22:08. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic

      Comment


      • cine doreste si bine voieste sa vina duminica la Festivalul Sinaia Forever, sa ne anunte pe mine sau pe Dorian.
        Haideti la o distractie si la o degustare de multe bunataturi.
        Last edited by florinc_99; 23 September 2011, 20:38.
        sigpic

        Comment


        • Daca mergeti la Sinaia vedeti ca orasul este inchis si nu puteti intra dinspre Brasov.O luati pe centura treceti de gara si dupa Rompetrol ( care este pe stanga cum mergeti spre Bucuresti ) faceti prima la dreapta si ajungeti in oras. ;)
          sigpic
          Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

          Comment


          • multumim Gabi de indrumare

            faina drumetia de azi plina cu fripturi, BERE, carnaciori, BERE, papanasi, APA si o distanta destul de mare parcursa de piciorusele firave ale lui Dorian
            Last edited by florinc_99; 25 September 2011, 21:21. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic

            Comment


            • super poze )))

              Comment


              • tin sa va anunt ca pe data de 15 luna asta este un salon de tuning la Tg. Mures. cine doreste sa vina?? facem o plimbarica...eu oricum voi merge ...
                o zii buna
                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                Comment


                • ar fi ok sa mergem mai multi......suna bine.....ne auzim maine la intalnire si vb....poate mai sunt si alti doritori...

                  Comment


                  • pe data de 12-13 noiembrie, cine doreste si dispune de timp si bani sa mergem week-end la Cluj.
                    1. florinc_99
                    2. nairod + cucu bau
                    3. mihai APV + any
                    4. kata1984 + nico
                    5.

                    v-am anuntat din timp ca sa va programati
                    Last edited by florinc_99; 23 October 2011, 19:07.
                    sigpic

                    Comment


                    • si ce facem in weekendul ala la cluj?

                      Comment


                      • ne plimbam, vizitam, facem shoo(m)ping, unii (adica eu) au si alte treburi (prietenii stiu de ce) si multe altele
                        sigpic

                        Comment


                        • si normal ca vom merge si la salina la Turda
                          Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

                          Comment


                          • mielule!!..vrei sa faci curvasareala la kollosvar????
                            nu-ti mai ajung fatucele de la brasov..kronstadt..scuze..
                            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                            Comment


                            • nu, eu nu fac cum ai zis tu acolo
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google