Drumetii Ale Cavalerilor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Mie imi place freza lui Andreea...super tare scumpo...!!!Voua rusine sa va fie ca altii muncesc si voi o dati in gratare urattt...macar un mititel si pentru mine ...oricum tare intalnirea Sebi& Liviu iubire eterna !!

    Comment


    • #62
      sebi as vrea sa te anunt pe aceasta cale, in public, ca a fost doar o aventura, eu am o relatie serioasa totusi, sper sa nu iti frang inima prea mult, dar ti-am zis din timp ca sa sti
      sigpic
      Logan 1.4 Dynamic Blue

      Comment


      • #63
        buna asta stresulica,l-ai dat gata!!

        Comment


        • #64
          sper ca nu l-am dat gata, i-am zis doar ca a fost doar o aventura
          sigpic
          Logan 1.4 Dynamic Blue

          Comment


          • #65
            deci facem listuta pentru TG MURES?

            1. florinc_99 diesel power cu HDi-ul din dotare
            2. dorian + andreea diesel power cu DCI-ul din dotare
            3. ....................... hai benzinariiiiiiiiiiiiiiiiii
            sigpic

            Comment


            • #66
              florinele !! ai gresit..nu benzinarii din dotare...paraietoarele din dotare..
              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

              Comment


              • #67
                sigpic

                Comment


                • #68
                  glumiti voi glumiti....nu ma enervati ca o sa vedeti voi ...fiecare cu lichidul lui acuma nah...de ce nu aveti curaj sa mergem toti odata..si fugiti cu 3 inainte .va e frica de benzina
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • #69
                    Axy

                    dar cand vreti sa mergeti la targu mures sa stiu daca pot veni sau nu?

                    apropo mielule nu mai rade atata..ai uitat de unde ai plecat?

                    sebi nu te enerva ca vine soarele si pe strada noastra... se apropie GPL....mai sunt cateva zile
                    Last edited by alex125; 17 August 2011, 07:37.

                    Comment


                    • #70
                      alex!!..nu ai somn ??!!..voi bagati NITROMETAN mah!! si faceti deplasarea instant..adica..buuuummm...
                      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                      Comment


                      • #71
                        >>>>

                        deci continuam:

                        1. florinc_99 diesel power cu HDi-ul din dotare
                        2. dorian + andreea diesel power cu DCI-ul din dotare
                        3. Nicos + 1 persoana cu benzinaru meu cu consum de 6,5 sa ii oftic pe dizalari )
                        4 ........................ hai cu GPL-isti
                        Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                        Comment


                        • #72
                          CU 6,5 oftici pe cei cu diesel??..tin sa te anunt ca eu o omor si nu sare de 5,3....adica 1,2 litri de combustibil diferenta..adica in bani 5,30-5,50 de ron..asta inmultit cu vreo 100 de km...e ceva..asa ca..nu ne oftici....
                          singurul lucru cu care ne oftici e soundul...
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • #73
                            buei da ziceti-mi si mie cand e plecarea la targu mures?

                            Comment


                            • #74
                              eu cred ca wekendul asta...
                              nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                              Comment


                              • #75
                                in weekend-ul 27-28 august o sa fie excursia la tg mures
                                nicos nu ai cum sa scoti consum mai mic ca noi deoarece, eu merg cu consum 2,75%, iar dorian cu 2,75% si mergem mai repede,mai confortabil si cu muzica placuta in urechi si mai in siguranta
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google