Drumetii Ale Cavalerilor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • auzi la ea....mai mai...mai bine zi ca te tine barbatu...ca e mai credibil
    nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

    Comment


    • ma daca tot suntem putini de ce naiba nu mergem toti cu o masina, maxim 2

      Comment


      • 2 sau 6 cai...frumosi
        nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

        Comment


        • bah!!.. deacum nu mai contati pe mine cand vine vb de vreo ieseala ,cum naiba se face ca ezac organizatori nu pot veni..sunteti tari frate!!!..
          ne vedem creca..duminica viitoare..
          numa bine..salutare!!!
          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

          Comment


          • Originally posted by nairod View Post
            bah!!.. deacum nu mai contati pe mine cand vine vb de vreo ieseala ,cum naiba se face ca ezac organizatori nu pot veni..sunteti tari frate!!!..
            ne vedem creca..duminica viitoare..
            numa bine..salutare!!!
            doriane nici tu nu mai mergi la tg mures?

            sonny 2 cai si o iapa

            Comment


            • mda..si ink ce iapa....dinaia pe gpl
              nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

              Comment


              • Lasa iubitu ca stii unde sunt de fac bani...ca doar daca mergeam in alta parte nu il luam si pe sebi
                Vad si oameni suparati pe faza cu tg mures,dar certati-l pe Sebi poate asa nu mai uita ce are de facut,oricum astea erau vorbite demult,ne scuzati,dar asta este.." la produs cu noi"

                Comment


                • miky mama nu mai zi la nimeni ca intra lumea la banuieli ... lasa sa fie asa pe susta vrei sa afle si iubitelu tau drag ?......... lasa asa sa nu stie....
                  Dupa ce ca ne-am vorbit de mult ..si eu am uitat..
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • Cavalerilor,cum facem duminica ,pe la cat ajungeti unde ne intalnim.Noi LC Mures ne intalnim in fiecare ultima duminica a lunii in curs in parcare la Kaufland la ora 15.

                    Comment


                    • salutare domnilor..PROPUN pentru sambata viitoare o plimbare!!!...la Sighisoara sau la o gura de aer sarat la Salina Praid..vreu sa alegem pana miercuri-joi ca sa stim ce avem de facut.Va multumesc
                      Mi-as dorii sa fim in numar cat mai mare
                      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                      Comment


                      • distractie placuta daca mergeti pe undeva. eu nu pot ajunge.

                        Comment


                        • pentru amatorii de dnb (d&B; drum and bass), dubstep etc sambata seara la hale in sacele party super tare

                          Comment


                          • eu zic sa facem o excursie la salina de la praid, merg cu masina (e in probe)
                            sigpic

                            Comment


                            • imi place ca colegul nostru alexa85 a vrut sa ne specifice ce inseamna DNB..e si normal..la ce fete de manelisti constipati avem ..
                              mai uitati-va stimabililior si pe sectiunea asta unde am propus ceva...se pare ca nu sunteti interesati..ok..
                              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                              Comment


                              • suntem interesati...dar na dupa cum am discutat si la intalnire..suntem asa de liberi in acelasi timp de ne rupem....oricum trebuie sa facem cumva...daca e sa mergem duminica ..eu sunt prezent...daca e sa se mearga sambata saptamana viitoare la fel prezent...tare as vrea sa facem sa fie bine si sa mergem ..gasim noi o cale.
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google