Drumetii Ale Cavalerilor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    @ Sebi....nu poate sa ramana batut in cuie week-endu 17-18 septembrie pentru lisa sub nici o forma,asta inseamna ca tu organizezi dar tu nu mergi pentru ca esti cu mine la nunta....
    @ Florinele ....ai o bila creata pentru ce ai scris,cavalerii asta sunt in bani zici ca io lovit bogatia nu criza....
    @ Axy ....nu iti era de lista pentru targu mures cat iti era de precizarea ca ti-ai pus Gpl nu?
    Hai fiti cuminti si aveti grija de voi

    Comment


    • #92
      mai sa fie... dar ce bine e sa ai domnita care stie sa contabilizeze ce trebuie....uffff,ce ma fac ce ma fac de unu singur...batranetele astea pe mine...
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • #93
        Axy

        mikky nu mi-am pus GPL, merg la tg mures cu taxiul care are gpl deja.

        Comment


        • #94
          cavaleri..sa aveti un drum bun(cu consum mic :P),si distractie placuta la tg mures
          nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

          Comment


          • #95
            nicos. crezi ca ofitici dizelarii??? am scos consum de 5 % mers bucale si inapoi, la dus am mers pana in 3000-3500 ture viteze peste 120km/ora (de la banesti pana la bucuresti) cu 2 pers in masina (eu si pasager in dreapta) si la intprs 4 insi (eu si 3 pasageri) si bagaj destul de maricel. precizez ca se lucreaza pe valea prahovei.
            viteza maxina atinsa de mine (si mai aveam pedala dar imi era putin cam frica, 160 km/ora) incredibil (pentru unii) dar adevarat

            p.s. nu pot sa vin la tg mures desi imi doresc foarte tare
            drum bun si consum extrem de mic va doresc.
            Last edited by Alexa85; 22 August 2011, 19:15. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #96
              atunci o lasam pentru wekendul urmator datei de 18 septembrie?????
              bah sebisor sa uiti tuh de nunta...
              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

              Comment


              • #97
                lasa ca vine sebi cu gpl lui si scoate consum de 2%, ne sparge'n freza

                Comment


                • #98
                  care 2 % frate ca ii consuma 11%..
                  sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                  Comment


                  • #99
                    deci continuam pentru targu mures:

                    1. florinc_99 diesel power cu HDi-ul din dotare
                    2. dorian + andreea diesel power cu DCI-ul din dotare
                    3. Nicos + 1 persoana cu benzinaru meu cu consum de 6,5 sa ii oftic pe dizalari )
                    4. alex125+raluca cu GPL din dotare[/QUOTE]
                    5. sebi8ta+Misu cu GPL minune

                    hai care se mai baga....hai sa facem ceva frumos in acest sfarsit al verii

                    Comment


                    • deci continuam pentru targu mures:

                      1. florinc_99 diesel power cu HDi-ul din dotare
                      2. dorian + andreea diesel power cu HDi-ul din dotarea lui florinc_99
                      3. Nicos + 1 persoana cu benzinaru meu cu consum de 6,5 sa ii oftic pe dizalari )
                      4. alex125+raluca cu GPL din dotare[/quote]
                      5. sebi8ta+Misu cu GPL minune
                      sigpic

                      Comment


                      • nairod -"atunci o lasam pentru wekendul urmator datei de 18 septembrie?????"

                        - DA o lasam pe data de 24-25 Septembrie...facem un chef de pomina ..deja pregatesc una alta ...
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • aoleu!!!..deja ma ia capu cand pregatesti tu ceva
                          o sa va fac un gratar de o sa ma pomeniti...
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • de ce esti rau doriane?

                            Comment


                            • bah nuntasii lu peste, care mai merge pana la urma la tg mures?
                              sigpic

                              Comment


                              • Care poate Florinele pentru ca eu ma duc sa fac bani sa am ce cheltuii,ca nu sunt asa banoasa ca voi!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google