Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by RazvanB View Post
    Din pacate observ ca pana acum suntem doar 3 persoane care sunt dispusi sa vina la intalnire si etc... Nasol nu ?
    Speranta moare ultima......Nu?!..MAi vedem ce si cum....
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • #47
      Orice inceput este mai greu....si probabil sunt multi loganisti in Piatra care nu stiu de forum. Uite asa va intalniti 3....cat mai stati la un pahar de vorba....mai trec 1-2-3 loganisti....si poate uite asa usor usor se duce vorba,toata smecheria este sa va intalniti undeva unde sa puteti fi vazuti, si daca in curand o sa aveti stickere, suporti de numere.....clubul va deveni din ce in ce mai cunoscut, si numarul membrilor va creste.

      sigpic

      Comment


      • #48
        Originally posted by RazvanB View Post
        Din pacate observ ca pana acum suntem doar 3 persoane care sunt dispusi sa vina la intalnire si etc... Nasol nu ?
        Las razvan ca dam noi tonu.Si sa speram ca vor veni cu timpu mai multi. Dar trebuie sa ne gandim cum sa ii anuntam! Singur sunt mult mai multi dornici sa vina dar nu stiu ce si cum ....
        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
        NT 90 RDD + NT 90 DDR

        Comment


        • #49
          Sa speram man ...

          Comment


          • #50
            Pai am zis ca vin si eu!

            Comment


            • #51
              Pai am zis ca vin si eu! Tot 3 suntem?

              Scuze de dubla, dar merge tare rau postarea si vizualizarea pe forum.
              Last edited by BlackRally 71; 11 July 2008, 22:30.

              Comment


              • #52
                E bine ca vine si "nenea" felix pe care il blitez in oras si nu e atent

                Comment


                • #53
                  Scuzele de rigoare, mai bine claxonai. Atunci sigur te vedeam.

                  Comment


                  • #54
                    Nici o problema , in concluzie suntem 4 care ne vom intalni pana acum cel putin ...

                    Comment


                    • #55
                      In sfarsit am revenit pe meleagurile natale....Si pe forum...
                      1. NT 75 URS ... - eu
                      si cred ca mai vin cu un coleg forumist...
                      2. NT 83 DAV

                      deci:
                      1. Nt 06 Lxe
                      2. Nt 06 Ufb
                      3. NT 90 DDR
                      4. NT 75 URS
                      5. NT 83 DAV
                      Last edited by mike26ro; 12 July 2008, 00:50.

                      Comment


                      • #56
                        Foarte bine de stiut , ma bucur

                        Comment


                        • #57
                          Mai asteptam inca o masina : NT 12 SAD
                          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                          Comment


                          • #58
                            Ieri am reusit sa va trimit si cateva seturi de stickere;) Poate ar trebui sa incercati sa faceti intalniri mai pe zi
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by KeanuRev View Post
                              Ieri am reusit sa va trimit si cateva seturi de stickere;) Poate ar trebui sa incercati sa faceti intalniri mai pe zi
                              Mersi de stickere......Treaba cu intalnitul mai pe zi.......E vara frate, lumea lucreaza pana mai tarziu,altii se duk la plaja,plus k e cald. O sa facem un orar si pentru iarna, cand atunci se va intuneca mai devreme......Oricum la stadion e lumina, a pus Pinalti reflectoare:P..
                              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                              Comment


                              • #60
                                Toata lumea e de acord ca cristi3775 sa fie organizator de intalniri pe Piatra Neamt?
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google