Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Da, a fost foarte ok si ma bucur ca am venit un numar mare mai exact 7 masini si speram sa ne adunam cat mai multi

    Comment


    • #77
      Imi pare rau ca am lipsit. Vad ca ne-am inmultit, ceea ce e foarte bine.
      Razvane, eu tb. Sa ma intalnesc astazi cu Cristi. Te sunam sa vedem daca esti disponibil si ne vedem.

      Comment


      • #78
        Asa e Felix,trebuia sa ne intalnim azi, dar eu am fost putin ocupat,si am plecat la tara, iar in noaptea asta la mare.Nu te-am sunat,sa nu te deranjez, ma gandeam k poate te duci la gratar cum face lumea duminica deobicei.Ne mai auzim la un telefon eventual, daca nu ramane pe sambata viitoare.

        Baieti.....Sa aveti o saptamana placuta,pentru ca a venit si randul meu sa ma bucur un pik de concediu....3 zile la mare.Nu e cine stie ce, dar conteaza mult pentru mine.
        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

        Comment


        • #79
          Iti doresc drum bun si atentie la radare!
          Ne vedem sambata viitoare.

          Comment


          • #80
            Distractie placuta si drum bun
            vineri imi vine si mie randul sa plec

            Comment


            • #81
              Mersi........Ma preg sa decolez.......Sa am un drum fara incidente rutiere.......
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • #82
                Drum bun si distractie placuta..

                Comment


                • #83
                  Salutare la toti nemtenii !. In august vreau sa fac un nordul Moldovei.Vreau sa merg pe traseul Timisoara-Targu Mures-Targu Neamt-Suceava, Cum sunt drumurile pe acest traseu ?.Contez pe informatiile de la voi mai ales pe parte de la Tg-Mures la final. Cu multumiri anticipate !

                  Comment


                  • #84
                    Am vazut pozele sunt ok.Dar se pare ca simbata asta vom fi mai putini
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Baieti, voi nu veniti la Sovata la intalnirea nationala? Hai ca nu e asa departe. Mai multe informatii gasiti aici.

                      Comment


                      • #86
                        Salutare la toti nemtenii !. In august vreau sa fac un nordul Moldovei.Vreau sa merg pe traseul Timisoara-Targu Mures-Targu Neamt-Suceava, Cum sunt drumurile pe acest traseu ?.Contez pe informatiile de la voi mai ales pe parte de la Tg-Mures la final. Cu multumiri anticipate !
                        cu parere de rau...De la Tg . Mures La Suceava sau Tg . Neamt se prezinta cam rau drumurile. Nu in totalitate....Dar sunt anumite portiuni unde nu prea iti mai vine chef de condus...
                        Dar cu drumarii nostri...Care muncesc zi de zi...Cine stie...Poate au mai peticit ceva..

                        interesanta propunerea lui vali....pacat ca nu am stiut de mai e mult de asta....
                        Last edited by mike26ro; 22 July 2008, 00:16.

                        Comment


                        • #87
                          Un lucru iti zic sigur:
                          de la iesire din piatra-neamt - spre targu neamt (spre suceava).. Am fost duminica in acea zona si vreau sa mentionez faptul ca baietii lucreaza din greu, DAR, DAR, mai repet.. DAR ITI E MAI MARE DRAGUL SA MERGI CU MASINA pe o portiune f mare de drum, adica , sa fiu mai concret in proportie de 80% e cam gata treaba

                          drum bun si have fun
                          iar in legatura cu intalnirea nationala, in proportie de 60-70% cred ca ajung, un raspuns mai concret cred ca va fi dupoa ce vorbim intre noi sa vedem daca vine cineva din neamt si cum e cu sold'ul ca pe 25 plec la mare si .... (va continua) )

                          Comment


                          • #88
                            @razvanb: Multumesc pentru informatii !

                            Comment


                            • #89
                              Daca mergi pe ruta Tg.Mures-Sovata-Praid-Gheorghieni-P.Neamt, in Georghieni, Cheile Bicazului rupi masina in doua. Daca vii pe Tg.Mures-Toplita-Borsec-Durau-Poiana Largului-Tg. Neamt, ai drum f.Rau in Toplita si niste cratere imense intre Poiana Largului si Tg. Neamt.

                              E mai bine pe primul traseu zic eu si din Piatra Neamt pana la Tg. Neamt ai 45km.

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by BlackRally 71 View Post
                                Daca mergi pe ruta Tg.Mures-Sovata-Praid-Gheorghieni-P.Neamt, in Georghieni, Cheile Bicazului rupi masina in doua. Daca vii pe Tg.Mures-Toplita-Borsec-Durau-Poiana Largului-Tg. Neamt, ai drum f.Rau in Toplita si niste cratere imense intre Poiana Largului si Tg. Neamt.

                                E mai bine pe primul traseu zic eu si din Piatra Neamt pana la Tg. Neamt ai 45km.
                                Tg.Mures-Sovata-Praid-Gheorghieni-P.Neamt, in Georghieni, Cheile Bicazului
                                am fost acum 2 saptamani plecat: Piatra Neamt - Targu Mures - Miercurea Ciuc- Piatra Neamt, si drumul nu mai e asa dezastruos l'au mai peticit, oricum nu e bun dar e mai bun ca innainte

                                DRUM BUN
                                Last edited by RazvanB; 22 July 2008, 17:24.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google