Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Vad ca e destul de prezent pe forum ...Si la curent cu multe....De ce nu.
    sigpic

    Comment


    • #62
      Are si de la mine un vot....

      Off topic: Cristi, ai vrut cumva atunci seara sa ma provoci la o liniuta?

      Comment


      • #63
        Si eu sunt de acord !
        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
        NT 90 RDD + NT 90 DDR

        Comment


        • #64
          E ok baiatu

          Comment


          • #65
            Originally posted by mike26ro View Post
            Are si de la mine un vot....

            Off topic: Cristi, ai vrut cumva atunci seara sa ma provoci la o liniuta?
            Nu colega,dar mi-ar fi placut. Am vrut sa iti arat cum face masina la 6000tr/min.
            Multumesc tuturor pentru votul de incredere,sper sa ne vedem cat mai des,si cat mai multi.
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • #66
              Si RazvanB a avut un cuvant de spus pentru "prima intalnire a loganistilor nemteni", chiar daca din pacate nu a putut fi prezent la intalnire.
              Azi am ridicat stickerele de la KeanuRev, sambata am sa le impart la cei care vor veni la intalnire.Din pacate am numai pentru 6 masini,dintre care si a mea.
              Duminica m-am intalnit cu RazvanB si cu Ionut din Iasi,am mai stat de vorba, si mi-a aratat un lucru interesant,{zic eu}, cheder sub capota motorului. Felix, stiu k tu ai pus intrebarea cum si unde se pune,deci am facut si 2 poze ca sa poti vedea. Este un cheder de portiera de Dacie 1310.
              Se gaseste la Auto Stefan,costa 30 ron, dar banuiesc ca se gaseste mai ieftin la dezmembrari auto. Fiecare cum se descurca.
              Attached Files
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • #67
                Vreau si eu sticker sa pun pe masina numai ca nu stiu daca voi ajunge sambata la intalnire, ca plec la mare dar daca se poate sa`mi dati si mie unu, raman recunoscator
                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                NT 90 RDD + NT 90 DDR

                Comment


                • #68
                  Chiar ma gandeam sambata si duminica cand am trecut prin Piatra daca nu ma suprapun cu intalnirea insa seara eram in life pe Baicu(Bicaz)stiti voi mai bine unde e ,super zona. Succes si viata lunga clubului .

                  Comment


                  • #69
                    A 2a intalnire a Loganistilor nemteni

                    Iata ca a mai trecut o saptamana de munca,urmeaza un weekend relaxant pentru unii,iar poate pentru altii nu. Cu toti stim ca maine e sambata si trebuie sa ne intalnim la stadion, deci la cine sa ma astept pe maine sa ne onoreze cu prezenta??

                    1. NT.06.LXE
                    2. NT.12.SAD

                    Alcineva care poate sa vina sigur?
                    Dodoku........Daca maine seara pleci la mare{si eu duminica} te astept maine in cursul zile sa iti dau un sticker si tie,daca mai esti interesat.
                    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                    Comment


                    • #70
                      RazvanB multumesc mult de stickere! Le`am pus pe masina

                      Cristi tu de care stiickere ai? S`ar putea sa vin maine un pic la intalnire dar nu promit nimic.Ca la 22:00 tre sa plec
                      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                      NT 90 RDD + NT 90 DDR

                      Comment


                      • #71
                        1. Nt.06.lxe
                        2. Nt.12.sad
                        3. Nt.06.ufb

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by brutus View Post
                          Chiar ma gandeam sambata si duminica cand am trecut prin Piatra daca nu ma suprapun cu intalnirea insa seara eram in life pe Baicu(Bicaz)stiti voi mai bine unde e ,super zona. Succes si viata lunga clubului .
                          multumim la fel si voua brutus sigur o sa ne intalnim majoritatea ... Discutam noi si zic sa ne punem de comun acord sa ne intalnim

                          Comment


                          • #73
                            Sorry, eu pe la orele 21,45 am ajuns de la mare cu patasca de masina. Greu la deal, radare multe, trafic aglomerat.
                            Prezent doar saptamana viitoare.

                            Comment


                            • #74
                              Bine ai revenit pe meleaguri nemtene ) adica sunt constient ca ai ma ifi stat la mare dar na.. Ce sai facem )
                              stimate domn felix saptamana asta ne putem intalni sa discutam ceva cat de cat mai important ?

                              Comment


                              • #75
                                A 2a intalnire

                                Nu-i nimik Felix, important e ca ai ajuns cu bine acasa. Iata a ca a fost si a 2a intalnire in Piatra Neamt, cu mai mult succes fatza de prima oara. Sa speram sa ne adunam cat mai multi,la fiecare intalnire pe care o facem.Am facut si cateva poze, o sa observati pe unele masini montat autocolant pe marginile de la portiere,cum sunt variantele de kiss fm sau prestige, la un pret foarte acesibil, zic eu:6 ron coala de 1m pe 45cm. E mai ieftin fatza de 40lei,la cat se gasesc pe net....Nu?! Montajul a iesit destul de bine,binenteles ca a durat un pic, dar rezultatele bune cer sacrificii.
                                Attached Files
                                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google