Leduri In Schimbator!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    da ar fi frumos dar trebuie sa ai senzori in cutie ca sa stie ,nuca ,, in ce treapta de viteza esti , nu ?
    mai bine ne-am gandi cum sa facem sa mai punem o treapta de viteza ca ar merita 6 trepte ,,inainte,,

    Comment


    • #77
      cred ca ar fii si mai interesant daca, ar mai si licarii ledurile cand mergi cu ea cat mai turata... ca la passat de exemplu, cand te aproprii de plafonare, iti licure bordul ;)

      Comment


      • #78
        da dar ala e passat si celalalt logan
        :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

        Comment


        • #79
          Originally posted by dj 21 rac View Post
          cred ca ar fii si mai interesant daca, ar mai si licarii ledurile cand mergi cu ea cat mai turata... ca la passat de exemplu, cand te aproprii de plafonare, iti licure bordul ;)
          am led in bord care se aprinde la 4000 de ture - shift light..
          se poate face sa licare cand se apropie de o anumita turatie dar nu am nevoie.
          apropo am montat circuitul pe masina functioneaza foarte bine ;) chiar daca bagi intro treapta si misti de ea.. stanga dreapta.. sau fatza spate un pic.. daca dai prea mult iese pe liber si arata N
          turbo makes torque and torque makes fun

          LowGun-ul meu:http://www.loganclub.ro/forum/lowgun...?t=2081&page=5

          Comment


          • #80
            Salut !
            Volkswagen (dupa 2010 ... cred) arata la bord, in display-ul central, cifrele corespunzatoare schimbarii treptelor de viteza ... poate se adapteaza ceva de acolo ...
            Sanatate !
            LEATHER GEARBOXSHIFT GAITERS

            Comment


            • #81
              [QUOTE=noyz;192749]Mai multe poze[/QUOT...............

              Ce ai realizat tu(aici in postul #68) se potriveste perfect combinat cu ce am realizat eu.............
              Attached Files
              sigpicFast&Furious
              Team CSR
              Logan Club CLUJ

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google