Tu Cu Ce Te Ocupi ?? Poate Avem Nevoie De Ajutorul Tau .. Doar pt Prahoveni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Da .. am inteles .. dar poate estis u tu bun la ceva .. folositor ..

    Comment


    • #32
      Originally posted by ALEX_BZN View Post
      Eu sunt stundent...nu ma ocup cu nimic.))
      rectific , esti student shi te ocupi cu mancatul de shaorma shi ars gpl prin orash )))
      fara linkuri externe

      Comment


      • #33
        Salut ma ocup de asigurari auto,casa, sanatate, viata

        Comment


        • #34
          Bine ai venit vlady .. te asteptam si pe tine la intalnirile clubului .. cand ai timp ..

          Comment


          • #35
            ma ocup de diagnoze , cip auto. Asta este meseria mea ...sper ca sa nu deranjeze meseria mea vre-un moderator. ;)

            Comment


            • #36
              Haideti si restul .. ca suntem curiosi .. si plus poate avem nevoie unii de altii ..
              Cand era vorba de scandal toata lumea posta .. acum .. liniste !

              Comment


              • #37
                Eu sunt sofer la o firma de distributie
                http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                Comment


                • #38
                  calculatoare si tot ce se leaga de ele vanzari si service

                  Comment


                  • #39
                    Salut .. si eu sunt student la UPG si caut loc de munca cu program dupa ora 15:00 sau de weekend ca m-am saturat sa frec duda acasa )))
                    Daca tot o calci... calc`o pana la fund

                    Comment


                    • #40
                      assistant manager ..pana la 1 iulie..la celebrul romtelecom. bine..downgrade de la account manager..de unde mi am dat glorios demisia acu 1an juma`..si nu regret decat cascavalu`..in rst`..invarteli"..calculatoare/it hard..service laptopuri si vanzare/buyback/upgrade?..proiecte(master,fac.,referate,etc)..tele foane..photo..audio/video..stiti voi!ce se da..easy!si din care iese..! ca doar deh! e criza! adaptabilitate maxima!
                      dupa perd mai sus mentionata...d-zeu cu mila`.....ce o fi ! taxi driver probabil!)
                      si @bogdanionut..transmite i lu` oana diana de la calitate ..calde urari de bine si sanatate in 4 labutze! ...fir ar sa i prind eu coditza"!!)si ce i sub ea!
                      numai bine.
                      SIC CUNNECTANDO REM

                      Comment


                      • #41
                        revin cu noutati aici:[mai nou sunt semi-somer adica mai muncim,.......mai stam acasa ca nu-i de munca,iar mai muncim....]astfel ca ma adaptez si eu la criza ca si colegul,, neoreal"si in timpul liber fac ce stiu mai bine[electrice la preturi de criza],asa ca montez tablouri cu sigurante automate,lustre,aplice,intreruptoare,comutatoare,v ariatoare,prize,spoturi.Efectuez instalatii electrice noi si modificari,extinderi etc.Iluminat pe baza de senzori.Reparatii si modernizari.In final mentionez ca daca aveti nevoie de astfel de servicii sau ceva de genul[chear si la masina pe electrice] PT.MEMBRII LOGAN CLUB PLOIESTI 25%REDUCERE(mai mult nu se poate pt. ca si asa lucrez sub pretul pietei mult...!),,bafta tuturor in lupta cu criza!"contact la thread-ul cu ,,nr.tau de telefon "
                        Last edited by cristiancorbu; 27 April 2010, 23:08.

                        Comment


                        • #42
                          Cred ca o sa am si eu nevoie de ajutorul tau pt o intstalatie electrica la o casa .. dar mai la toamna ..

                          Comment


                          • #43
                            ok!oricand cu placere.

                            Comment


                            • #44
                              eu am terminat scoala de 3 ani si acum sant in pregatire pentru scoala de subofiteri......(daca ajuta pe cineva am si un strung acasa care lucreaza tata pe el,poate face orice piesa..... )
                              montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Interesant .. e bine de stiut de strungul ala .. ca am cautat odata tot orasul si abia am gasit pe unul prin 9 mai ..
                                Altcineva ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google