Tu Cu Ce Te Ocupi ?? Poate Avem Nevoie De Ajutorul Tau .. Doar pt Prahoveni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    ca sa ma bag si eu in seama, ma ocup de retele net, telefon catv, lucrez la RCS & RDS Ploiesti

    Comment


    • #47
      profesie: inginer mecanic utilaje petroliere ,in prezent lucrez la UPC-Romania departamentul comercial-business ,daca va pot fi de folos...

      Comment


      • #48
        ar fi bine daca ai putea sa pui niste pile:P.. mai am 3 examene zecheru,eparu si dinu...primu an ime upp

        Comment


        • #49
          cry cred ca bogdan a scris UPC nu UPG,dar daca este cineva care sa ne descurce si pe noi cu scoala am si eu pentru la toamna un Irimia
          In fine de cateva saptamani m'am angajat la o companie de asigurari,in special cele de viata si de locuinta,asa ca daca aveti nevoie pentru voi sau pentru cunoscuti va ajut cu cea mai mare placereeventual si niste recomandari din partea voastra(persoane care considerati ca si'ar face acest gen de asigurari).va las si un numar de telefon disponibil la orice ora din zi si din noapte : 0727362749-Cosmin.

          Comment


          • #50
            da ai dreptate...nu am fost atent ...greseala mea

            Comment


            • #51
              60CRY doar la eparu ai ceva probleme ca nu-l da decat daca il stii( ideea e sa te duci mereu la restante si la tot ca iti va da intr-un final ) , zecheru tot tampeniile alea de grila le da ? , si la dinu iei pe bucati ;)

              Comment


              • #52
                zecheru nu mai da grila...a zis ca toti punem ca la loto...

                Comment


                • #53
                  cry la UPC nu UPG ,cat tine de profesori ii cunosc vb aceea le-am fost ucenic ,cat tine de zeche ..no problem atata timp cat ajungi si pe la cursurile lui si te uiti si un pic pe ele , eparu prezenta , si la dinu daca ai platfus esti scapat.. dar parerea mea n-ai facut o alegere buna ,n-as mai face inca data asa ceva

                  Comment


                  • #54
                    Eu am facut 2 ani de upp .. si m-am lasat ) , acum trec in anul 3 la informatica

                    Comment


                    • #55
                      am inteles ca e una dintre cele mai grele... ... asta e...incerc...cand nu s-o mai putea..ne retragem strategic

                      Comment


                      • #56
                        sa transformat in topic UPG)) lasa 60CRY primi 10 ani sunt mai grei pana ajungi in anu 3..) ca si eu sunt in situatia ta, si eu sunt elev si ma ocup cu ce a zis ZYCU ca se ocupa bzn cu arsu motorinei cazul meu :d baffta in continuare la toti

                        Comment


                        • #57
                          Hai sa intru si eu pe aici. Student, coleg de grupa cu RazvanRaz si in domeniul muncii sunt cheltuitor de meserie

                          Comment


                          • #58
                            elev SPZ boldesti-scaieni

                            Comment


                            • #59
                              lestat.....cum sant lucrurile p-acolo ca in august dau si eu admiterea.
                              montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                              Comment


                              • #60
                                mancarea e cam naspa rau

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google