Tu Cu Ce Te Ocupi ?? Poate Avem Nevoie De Ajutorul Tau .. Doar pt Prahoveni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    vine cineva la intalnirea national 24-25 iulie la sibiu
    vopsitorie preturi bune

    Comment


    • #62
      colegu...s-a facut benzina 50 de mii )

      Comment


      • #63
        Pai el vorbeste ? .. ca azi a bagat banzina de 15 ron ca sa vina la intalnirea locala .. dar vrea sa ne intarate un pic )

        Comment


        • #64
          cunostinte de ceva mecanica (mai multa ) + diag pentru grupul vag opel si ddt

          Comment


          • #65
            Hop si eu : elev, ultimul an de liceu si elev la scoala de soferi ! Doar vreau sa dau si eu pe la intalniri ! Sa imi tinteti pumnii )

            Comment


            • #66
              bafta marius!dar ai grija cu 16 v-ul ala dupa ce iei permisul....e tare naravasa pt. un incepator....iti tinem pumnii

              Comment


              • #67
                Eu am terminat facultatea de curand ... specializarea Informatica si acum ma apuc de master ... momentan frec duda cum se zice ... caut de munca

                Comment


                • #68
                  din pacate pana si dudele sunt cam greu de gasi in orasu` asta..so`..vb aia..de ai gasit cva` resurse urbane zile - o si la altii..nu de alta..insa e tare delicios..sa prinzi ceva dude sa le..freci"!))

                  jale cu ..aceasta minunata aseazare in forma de comuna" cu drum principal..nimic` tata..liniste si pace..!!..ufff... din cate observ..toata lumea..ba arde motorina..gpl..freaca dude..so`..deh! sa inteleg ca se poate si mai bine?! sau ca prin simpla evidentiere a acestor..aspecte", reiese exact starea de fapt a acestei mandre natiuni in prag de nou an?) cu spor si drag de munca..inainte!! tot o fost 23 august!!..macar acu` sa il rememoram cumva!!
                  si multam` mihai pt urari. ..btw ..ce colege noi ziceai ca ai racolat?
                  sorry ca n am ajuns..am tot umblat..la mare..la bv..prin tgv ste..pana mea..mi am luat si o amenda prin bv de vre o 300 de ron..!) chiar..avertisment celor amatori: de parcati prin parcu` de la baza drumului ce duce spre poiana..de la aro , fiti siguri ca aveti punguta" plina de monede..sau riscati o amenda..considerabila!!) ..sper sa pot sa ajung la urmatoarea nou asteptata intalnire!
                  o zi buna.
                  Last edited by neoreal; 30 August 2010, 13:12. Reason: Automerged Doublepost
                  SIC CUNNECTANDO REM

                  Comment


                  • #69
                    salut

                    de 4 ani lucrez la faimosul magazin Carrefour ploiesti , domeniul tv-it , in momentul de fata lucrator comercial Flux Marfa .......
                    Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                    Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                    Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by viberul View Post
                      de 4 ani lucrez la faimosul magazin Carrefour ploiesti , domeniul tv-it , in momentul de fata lucrator comercial Flux Marfa .......
                      Nebune nici pe aici nu scap de tine)))...fostul tau coleg cu sarmalele))

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by ALEX_BZN View Post
                        Nebune nici pe aici nu scap de tine)))...fostul tau coleg cu sarmalele))



                        stiu stiu domnul alex de la sarmale ))) , te`am vazut pe youtube dadeai interviu ) ...P:P
                        Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                        Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                        Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                        Comment


                        • #72
                          buna si voua, eu lucrez la vodafone...daca aveti nevoie de telefon nou

                          Comment


                          • #73
                            Avemvreo oferta greu de refuzat pt vreun touchscreen finut?

                            Comment


                            • #74
                              Asistent medical la Spitalul de Urgenta Ploiesti, nu va doresc sa ma contactati pentru AJUTOR !

                              Comment


                              • #75
                                Mai nou inginer la un service Dacia, Renault si Nissan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google