Cafenea/discutii generale Logan Club Pucioasa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am facut rost si de papucei si de buton valet, maine sunt pe ele iar
    scuzati calitatea pozelor
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • Aceasta este schema la inchiderea centralizata.Am neaparat nevoie de cateva sfaturi.M-am impotmolit rau de tot
      Attached Files

      Comment


      • Aveti idee de ce atunci cand merg pe drum de tara sau denivelari la roata fata de pe partea soferului se aude ca si cum amortizorul ar sari prin capota.Marii mecanici mi-au schimbat pe garantie caseta de directie cu capetele de bara si 2 bucsi pe garantie iar acum nu se mai aude asa de tare acel zgomot.Masina are 49 de mii de km si cel mult 200 de km am mers pe drum de tara de cand am masina.De la ce poate fi?Sper sa ma ajutati cu cate un sfat pana nu o sa iasa din garantie.

        Comment


        • S-ar putea sa fie tot de la caseta de directie. Ai vre-o garantie ca mecanicii au scos-o dintr-o cutie sigilata?
          Verifica si acea bucsa de cauciuc din capatul ansamblului arc-amortizor.

          Comment


          • verifica si bucsile de la bascula si mai verifica si rulmentul (ridica roata pe cric, apuca de ea si trage sa vezi daca ai joc)
            sigpic

            Comment


            • Am revenit,rog frumos sa ma scuzati pentru iesirile pe care le-am avut,sper sa putem colabora din nou pe acest forum.

              Imi cer scuze la toti moderatorii si va multumesc ca m-ati reprimit .
              O zi frumoasa tuturor.

              Comment


              • bina ai revenit
                sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

                Comment


                • Ce alte modificari ai facut la zgomot,toba?

                  Au venit sepcile personalizate cu Logan Club Pucioasa.
                  Cine a comandat sa intre pe e-mail:pucioasa_loganclub@yahoo.com
                  Last edited by aviatorul76; 23 November 2010, 18:50. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • salutare si bine ai revenit!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • Cine stie cum se monteaza proiectoarele?
                      Cele normale de berlina ,merg montate si pe bara de mcv.

                      Comment


                      • da merg montate si pe mcv, doar ca iti trebuie alti suporti
                        sigpic

                        Comment


                        • Cand iti montezi proiectoarele da bara din fata jos, prinde suportii proiectoarelor de bara cu ceva fix, rezistent (poti si cu niste nituri de aluminiu - eu asa am facut). Dupa aceea prinzi proiectoarele de suportii lor cu niste suruburi si piulite. Proiectoarele nu se vor misca si vor lumina corect.

                          Initial eu am prins proiectoarele si suportii cu niste soricei de plastic - s-a dovedit a fi o mare greseala pentru ca se miscau in mers (nu am mai vrut sa muncesc sa dau bara jos). Asta este, lenea se plateste.

                          Comment


                          • Eu am gasit 2 proiectoare de logan cu suporti cu tot la un tip din TIMIS,astept sa-i primesc zilele astea.Dar omu mi le-a trimes cu suporti de originali.Care este diferenta dintre suporti de berlina si cei de mcv?

                            Cine poate sa imi monteze proiectoarele ?Mentionez ca am semirampa la sediu LCP.Garaj incalzit in caz ca ploua.
                            Astept un raspuns.
                            Last edited by aviatorul76; 24 November 2010, 11:23. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Originally posted by aviatorul76 View Post
                              Care este diferenta dintre suporti de berlina si cei de mcv?


                              In primul rand se scrie "suportii", cu doi de "i"


                              In al doilea rand, cam care crezi tu ca este diferenta dintre suportii de MCV si cei de berlina? Iti zic eu : nu se potrivesc de la una la alta, daca la asta te gandeai.


                              Pentru a tzashpea oara ti se spune sa citesti pe forum. Multe intrebari pe care le ai au raspunsul aici, pe forum.

                              Respecta-ne pe cei care am scris deja pe aici, profesore!
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • ok ,scuze,eu vroiam sa gasesc pe cineva din zona ,sa mi le monteze.Am citit cum si in ce fel pe forum.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google