Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • lasa ca o sa treci si de suferinta asta,totul e sa inveti cartea.

    Comment


    • Level 1 e gata :P, o sa urmeze si restul, dar prima data trebuie sa merg la ITP fara folia pe masina :d
      Attached Files

      Comment


      • o iesit bine eleronul,dar e putin mai ingust decat porbagajul,se vede la capete.

        Comment


        • Asa e modelu...nu zic ca e ca si ala original ( care cred ca Dacia nu il face , ca asta asa lung ) dar.... asa sunt si celelealte de pe alte masini , exemplu : asta e pe un logan din timisoara luat cu 160 lei :d
          Attached Files

          Comment


          • atunci nu mai zic nimik,decat bafta la montare.

            Comment


            • domnul megeleag ce ai facut azi?sper ca le-ai luat.

              Comment


              • Sa ii chis in freza, abia joi am dreptul sa dau, abia joi se implineste un an de la definitiva ( faza cu dosarul meu ) :| asa ca azi am stat pana pe la 9 jumate in stres si cand ajung la ghiseu imi da vestea cea mare :|, niste tampiti :|

                Comment


                • exact asa am patit si eu,cand mi-a fost retinut permisul,trebuia sa il ridic luni si cand m-am prezentat vino miercuri,

                  Comment


                  • De asta ziceam, numai sa nu ai de aface cu politia ca stiu ei cum sa iti toace nervii :|

                    Comment


                    • Am luat fratilorrrr...........25 puncte la sala, Luni am traseul:|

                      Comment


                      • ma bucur ca l-ai luat,asta inseamna ca samtamana viitoare vi la intalniri,si bafta pentru luni.

                        Comment


                        • Iti dai seama ca o sa vin daca se face Sambata viitoare, bine acum mai e pasul 2 ala cu traseul, dar sper sa nu fie probleme chiar la ala:P

                          Comment


                          • la condus nu se pune problema,doar cu condusul le ai,bafta pe luni..

                            Comment


                            • Multumesc sa fie

                              Comment


                              • sambata viitoare sper ca vi la intalnire,mai ales ca o sa am o pofta de baut )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google