Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu e voie sa bei si sa conduci :P

    Comment


    • cum nu am voie,tu cand bei suc nu conduci

      Comment


      • Cred ca, acum cu toate cate am patit nici suc nu mai beau cand ma urc la volan, decat apa plata cu lamaie, ca la Zapp :P

        Comment


        • nichita sti ceva de motorul de 2.0 litri de pe dusther,si cati cai are?

          Comment


          • Fara numar

            Comment


            • Fratilor...sunt in randul vostru, oficial SOFER

              Comment


              • Felicitari!

                Comment


                • Multumesc frumos sper ca pe week sa vin si eu la intalniri :d in cazul in care se face saptamana asta ceva

                  Comment


                  • Eu unu nu pot sa vin weekendul acesta, mai degraba dupa Paste.

                    Comment


                    • felicitari domne,sambata atunci ne vedem la una mica?

                      Comment


                      • Renault vad ca nu poate :| dar eu propun altceva, mai bine vineri pe dupamasa ca sambata s-ar putea sa plec la tara si sa vin abia dupa Pasti :|, ce zici cosma
                        ?

                        Da oricum mai vorbim cosmine, ca in cazul in care nu plec la tara mai bine lasam pe sambata ca e zi libera
                        Last edited by megeleag; 3 April 2012, 09:13. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • mai bine vineri seara,ca sambata plec la tara ca am pastele catolic.

                          Comment


                          • Aha ...pai atunci vorbim pe joi sa stabilim cand si cum ;)

                            Comment


                            • ok,ne mai auzim joi.

                              Comment


                              • Oky, oricum sper sa imi fac maine ITP-ul ca tot ma pasuiesc astia :P

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google