Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca vrei cunosc undeva unde costa 70 ron ITP-ul,acolo am facut si eu si sunt de treaba,si mai inchid si un ochi.

    Comment


    • Unde? Mai, la mine problema e ca eu am toate cauciucurile mai late decat in talon, am toba sport, si nu am triungi trusa si stingator:|, de asta unde ii stiu eu pe aia o sa treaca peste astea numai sa nu fie RARU in control la ei

      Comment


      • pai si eu am de 195-65-15 si nu mi-or zis nimik,in talon am de 185-65-15.

        pe deasupra am si stopurile fumurii,scuze.
        Last edited by cosmin83; 4 April 2012, 21:47. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Si eu am la fel cauciucurile, nu stiu ce sa zic, am vorbit acum cu asta si mi-a zis ca maine pana in 10 sa il sun si ma cheama el cand e liber, si ma duc la ei ca trebuie sa imi fac si unghiul de fuga, ca mi-am schimbat capetii de bara si nu prea bate volanu drept , si imi ia pe unghi ca si cum as fi schimbat la ei capetii.

          Comment


          • eu le-am dat 30 ron si or fost multumiti,eu capeti i-am schimbat cu 80 ron cu unghiul de fuga inclus,ce sa zis bafta pe maine.

            Comment


            • Ms, Ms, ne auzim pe maine sa stabilim cum facem vineri, salutare si noapte buna

              Comment


              • ok ne auzim,si tie noapte buna.

                Comment


                • Gata mi-am rezolvat treburile cu masina, e legala pe drumuri :P, cum facem maine cosule?

                  Comment


                  • maine nu pot,daca vrei in seara asta ca maine plec la otelu rosu si vin tarziu,si sambata plec la buzias,si cand ma intorc la tara.

                    Comment


                    • Cosmine sa imi lasi si mie numarul tau de tel ca nu l-am salvat joi seara cand m-ai sunat si acum nu mai stiu care e :d sau este cumva ala cu 797 la sfarsit?

                      Comment


                      • da ala cu 797 la sfarsit.

                        Comment


                        • Ok, l-am notat pe unde sunteti ? Pe la tara? Sau in oras ?

                          Comment


                          • azi sunt in oras,dar maine plec de diminiata la dognecia.

                            Comment


                            • Si eu o sa plec joi la tara :| Asa ca daca faceti ceva adunare pana joi sa ma anuntati :P

                              Comment


                              • nu stiu sa vedem ce zic si ceilalti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google