Discutii Generale LoganClub Resita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai bine pe negru,dar jos parca nu prea imi place dar daca tie iti place numai bine,si abea astept sa o vad.
    nichita,orcum e o masina cat de cat reusita.

    Comment


    • saptamana viitoare e lansarea ... ne pregatim de o adunare ?
      Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

      Comment


      • sunt curios cati o sa vina?orcum eu o fac in septembrie.

        Comment


        • la cata agitatie este pe aci anu asta nu cred ca o sa fie nimeni prezent ..
          pacat ..
          Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

          Comment


          • Eu unu din pacate nu am cum sa vin ca sunt invitat la o nunta, imi pare rau, sincer as fi preferat sa vin decat sa dau banii pe la nunti dar ce sa si fac , obligatia e obligatie :|. PS: Am refacut grilele :d
            Attached Files

            Comment


            • Originally posted by nichita2009 View Post
              saptamana viitoare e lansarea ... ne pregatim de o adunare ?

              cand e lansarea? data si ora.....

              din poze exteriorul e groaznic, dar interiorul (bordul) imi place
              Last edited by Moonshadow; 31 May 2012, 23:35. Reason: Automerged Doublepost
              "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

              Comment


              • Oricum sigurat cea cu interiorul ala e varful si probabil sare lejer de 10.000 :P, navigatia aia costa mai mult ca restul:P, daca pe un amarat de cd player cum era pe cele vechi cereau 230 eur ca si optional asta te rupe sigur la buzunar :P

                Comment


                • Te rupe doar de 300 euro . Lodgy full ajunge pe la 14-15.000 euro. Azi l-am vazut live, botul arata bine, restu... no comment, in schimb la interior e frumusel, mie unu chiar imi place, de exemplu pozitia de condus mi se pare mult peste logan.

                  Comment


                  • ce mai faceti ceva intalniri ati mai facut?

                    Comment


                    • bre Nichita nu ne spui nimic despre lansare?
                      "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                      Comment


                      • http://www.youtube.com/watch?v=pLoOYc3re_4&feature=youtu.be
                        "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                        Comment


                        • Megeleag, a fost fain sambata la grindesti?

                          Comment


                          • ) De unde stii ca am fost la Grindesti ?

                            Comment


                            • Ca ti-am vazut masina la grindesti si mai pe seara cand am mers din nou la valiug, te-am claxonat pe drum dar nu stiu unde te uitai )

                              Comment


                              • Aha...tu erai ala care m-a claxonat , nu eram atent cred ca vorbeam cu pasagerii . Da a fost fain , e ok acolo ca e mai linistit fata de pontoane, nu e asa multa lume

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google