Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Yasemin Service
    Str. TIGLARILOR nr. 97
    www.imbunatatiri-logan.tk

    Comment


    • Ms pentru informatie oricum vin marti in sibiu ca am drum si ma duc la unita unde am casco sa constate paguba ca in medias muma miercurea vin si atata iar la vopsitorii in medias au tot copi tineri care nu prea stiu multa meserie si mi frica sa le-o las pe mana masina .Alte vopsitorii de calitate nu mai sti in sibiu?

      Comment


      • Am uitat sa va intreb sediu Cetral la Unita asigurari prin ce zona este in sibiu ca marti trebe sa trec pe la ei?

        Comment


        • radu2008, Sediul Unita asigurari din Sibiu, se afla pe strada Carlova Vasile, nr.6, tel. 0269/216520. Pe aceasta strada se afla sediul pompierilor, strandul, ACR-ul, sau stadionul Vointa.
          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

          Comment


          • Salutare la toate lumea .Am si eu niste intrebari la voi , daca puteti sa-mi dati niste informati despre drumu care duce pe transfagarasan,pana la sibiu stiu sa ajung ....Mai departe nu , daca puteti sa-mi spuneti drumu ...Cu cat mai multe detali posibile (indicatoare dupa care trebuie sa ma uit etc ) de precizat singuru loc in care stiu sa ajung e gara atlassib ( cum trebuie sa fac cand intru in sibiu pe unde o iau etc.....Daca sunt multe radare pe drum)

            Multumesc anticipat.


            LE:Vreau sa plec sambata dimineata pe la 7 din lugoj , eventual daca e vreun loganit care e dispus sa ne intalnim si sa-mi arate drumu pana la iesirea din sibiu spre transfagarasan a-si ramane recunascator si ma-si revansa.
            Last edited by Rudy; 27 June 2008, 22:02.
            Bart: I am through with working. Working is for chumps.
            Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

            Comment


            • Rudy, Prin Sibiu nu ai cum sa te incurci, o ti inainte, indicatoarele Bucuresti, Brasov, Ramnicu Valcea, dar nu te bagi pe drumul tirurilor( de la autogara Atlasib dupa raul Cibin se face in dreapta), TU MERGI DREPT INAINTE PE BULEVARD si ai sa iesi foarte bine din Sibiu.
              Atentie, incepand de la aeroport sa circuli cu viteza legala, pt. Ca sunt radare.
              Acum, Iesi din Sibiu si mergi cam 15 Km. Pana la sensul giratoriu, unde se desparte drumul spre Rm. Valcea si Brasov. Tu o iei la stanga spre Brasov, si mergi vreo 25 km, cam in dreptul localitatii Carta, se face la dreapta drumul spre Cartisoara, Balea cascada, Balea lac, Curtea de arges, etc.
              Atentie: ca ai un radar fix la intrare in Sacel, (dupa Saliste) inainte de Sibiu. Calatorie placuta!
              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

              Comment


              • Radar intre sacel si cristian, sa mergi cu 100 km/h, posibil radar la iesirea din cristian (in benzinarie), radar dupa aeroport incepand cu Registrul auto roman, la iesirea din sibiu grija mare ca mai stau baietii in benzinaria MOL, La iesirea din Selimbar unde se face drum spre Cisnadie, pe la reprezentantele VW, Skoda, Renault. Un posibil radar la vestem si la giratoriul de la vestem. Spre Brasov posibile radare: hula bradului, Bradu, Porumbacu, Scorei si Arpasu de JOS. Drum bun!

                Comment


                • Multumesc foarte mult pentru toate informatile.Oricum nu ma grabesc sa ajung deci nu o sa calc masina prea tare , dar e totusi bine de stiut unde sunt zonele de radare.
                  Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                  Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                  Comment


                  • Prieteni loganisti!
                    Unul dintre fondatorii logan club Sibiu vali007, acum aflat la Iasi, SE INSOARA azi, cu Ancuta. Cu acest prilej, sa-i uram casa de piatra multa fericire si multi copii!
                    Last edited by valeriu61; 12 July 2008, 10:05.
                    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                    Comment


                    • Casa De Piatra Vali007!!!

                      Comment


                      • Casa De Piatra Vali007!!!
                        Life is short...play more!
                        http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                        Comment


                        • Raliul Sibiului 17-19 iulie 2008 ---- LOGAN WRC

                          A venit si raliul la noi in oras , am fost ieri 18 iunie la Paltinis pentru speciala de la Santa dar a plouat torential si nu am apucat sa ne gasim un loc bun , dar am uracat la Paltinis cu Loganistii de la WRC fain ............ apoi ne-am intors in Sibiu pt. super speciala de la Pompieri care este u traseu gen Sinicola-ul de la Timisoara dar pt. 2 masini si suprafata de rulare este pamant, dar mai bine las pozele sa vorbeasca....
                          Acum plec iara la Paltinis la alte super speciale CRINT (se urca pe un drum pietruit pe langa cu partia de schi) si CALUGARU' revin cu poze
                          Attached Files
                          Last edited by Bad_Wolf; 19 July 2008, 11:26. Reason: LE
                          sigpic

                          Comment


                          • Frumoos...Poate azi la intalnire vedem si noi ceva, o speciala ceva ;))
                            Life is short...play more!
                            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                            Comment


                            • Alte poze de la Raliul Sibiului:
                              Attached Files
                              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                              Comment


                              • Si se pare ca lam pierdut si pe vali007 ce zi trista fratilor
                                acuma va veni la intilnire cu bilet de voie ) ca si shtreulea
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google