Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na ca eu am ratat inscrierea la cel mai tare sistem audio, nu ca as avea eu ceva scule profi dar poate primeam o mentiune ...
    Azi mi-am cumparat si mi-am pus huse pt. Scaune, sunt exact ca tapiteria originala (un pic mai faine chiar) de la kiss fm si se potrivesc super bine, au fost 120 ron de la Iony.Tot la ei am vazut fuste /prelungiri spoiler fata si spate din fibra la 170 ron setu si praguri de fibra cu 150 ron sau plastic 80 ron. Am vazut ca s-au ieftinit stopurile clare cu leduri la 500 ron /setu.
    Hai noroc !
    sigpic

    Comment


    • Bad_Wolf: niste poze cu husele...Da las' ca oricum tre sa le vad perosnal montate. Se muleaza perfect pe scaune?
      Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

      Comment


      • Aham...Si eu trebuie sa le vad sambata...Ca vroiam sa schimb tapiseria cu cea de kiss fm, si gasisem numai la 160 roni, dar nu huse ci trebuia sa dau tapiseria veche jos si s-o pun pe asta...
        Life is short...play more!
        http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

        Comment


        • Salutare, am ajuns sa imi fac timp sa citesc pe aici ma bucur ca devine mai animat locul inseamna ca suntem pe drumul cel bun ! Eu am ajuns in cehia pentru moment o sa stau aici cateva luni si am constat ca sunt multi loganisti aici sper sa intru in contact cu ei sa organizam un gratar ) O era sa uit am nevoie de un pic de ajutor adica am nevoie de o persoana sa ma ajute cu asigurarea obligatorie care imi expira azi , daca e dispus cineva sa ma ajute sa imi dea un nr de cont sai transfer niste bani sa imi faca RCA pe 6 luni ar fi lux . Din cate stiu este nevoie doar de o copie dupa talon si asta o pot trimite pe fax sau mail scanata ... Asa ca daca se gaseste vreun bine`voitor carea vrea sa ma ajute dau o bere
          Degeaba gandesti daca esti prost!

          Comment


          • www.imbunatatiri-logan.tk

            Comment


            • Asa Bolo, deci ti-ai rezolvat cu consumul instant ,si altceva?
              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

              Comment


              • Nu numai consumul instant...Toate optiunile CB-ului...
                mi-am activat martorul usi deschise, la toate 4 usile, pentru ca eu am alarma si am butoane puse de acum 3 ani odata cu alarma, si la usile spate...
                si la stergatoare, acum cand spritz-uiesc se misca si stergatoarele de 3 ori...
                si am schimbat culoarea iluminarii bordului, albastru si acele rosii, martor usi deschise tot rosu...
                mai pe seara fac si poze sa se vada culoarea cum trebuie ;))
                Life is short...play more!
                http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                Comment


                • Bine, foarte bine! Astept poze.
                  Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                  Comment


                  • Imi pare nespus de rau ca aseara nu am mai apucat sa pun pozele facute...Dar am fost la un party si am dat peste o tipa ...Cu acelasi apetit sexual ca al meu...Pe romaneste o mica nimfomana... ...Si pana la 6.30 azi dimineata nu am reusit decat sa ma duc de cateva ori la wc si sa fumez cateva tigari...
                    in seara asta promit ca le pun, nu de alta dar vreau sa ma culc mai devreme sa recuperez azi-noapte ;))
                    Life is short...play more!
                    http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                    Comment


                    • Bine Bolo !!! Life is short ... F word... More!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bolo View Post
                        Imi pare nespus de rau ca aseara nu am mai apucat sa pun pozele facute...Dar am fost la un party si am dat peste o tipa ...Cu acelasi apetit sexual ca al meu...Pe romaneste o mica nimfomana... ...Si pana la 6.30 azi dimineata nu am reusit decat sa ma duc de cateva ori la wc si sa fumez cateva tigari...
                        in seara asta promit ca le pun, nu de alta dar vreau sa ma culc mai devreme sa recuperez azi-noapte ;))
                        pai sa nu uiti sa pui poze si cu tipa ca suntem interesatii )
                        Degeaba gandesti daca esti prost!

                        Comment


                        • Poze cu tipa...Hmmm...La ce fel de poze va ganditi voi ma perversi mici a?
                          de unde poze cu tipa fratilor? Am plecat aseara la un party normal, si azi dimineata la 6.30 am plecat acasa sa ma spal, schimb si sa plec la munca...Nici nu stiu cum am ajuns de acolo acasa si apoi la munca...Sincer credeti ca de poze imi ardea azi noapte? eram in al noualea cer, cu spatele rupt dar fericit
                          dar trecand la oile noastre, pe seara pun pozele facute aseara ;) ( cu masina ) :P
                          Life is short...play more!
                          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                          Comment


                          • Ca sa te citez bolo," Life is short...Fuck more". Good boy!
                            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                            Comment


                            • Asa...Pozele sunt la "my ride" ;)
                              am reusit sa ajung si pe-acasa si sa le si descarc in calculator ;))
                              Life is short...play more!
                              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                              Comment


                              • Care este ce mai buna vopsitorie auto din sibiu ca am nevoie urgent sa aflu ca am masina zgariata,am auzit ca este un turc care se ocupa cu asa ceva nu conteaza pretu ca o fac pe casco?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google