Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baieti buni astia de la Emilian, dar au un fix: Iesi cu bine la verificari, dar te pun sa cumperi trusa, caci a ta e bineanteles expirata. Asa am patit si eu in iunie. Da, asta noua e valabila 3 ani. Asta sa fie singura problema.
    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

    Comment


    • Blackufo: merci la fel si tie. Stau linistit mai ales ca o trecut.

      valeriu61: am vrut sa dau o fuga la real sa-mi iau, dar cand veneam inapoi mai trebuia sa platesc inca 20 ron (reverificare) + 30 ron trusa la real si aia nu e valabila 3 ani. Macar asta e buna si la verificarea cealalta.
      Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

      Comment


      • Intalniri in trafic
        radu2008, ti-am vazut de dimineata pe la 7:25 golanelul trecand pe la Sc. Nr. 1 (Mihai Eminescu).
        Iar ieri pe la ora 16 cred, un taximetrist loganist foaaarte fericit sa vada ca i-am observat tocmai suportii de numere cu Logan Club E p-aici? Oricum, il asteptam la intalniri! ;)
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • Nu se stie daca o putea sa vina la intalniri....E taximetrist, si ei cand stau o zi pe bara e pierdere deja
          Life is short...play more!
          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

          Comment


          • Mai are omu' si zile libere! Poate nici nu e masina lui! Tre sa comentezi tu imediat... >:P
            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

            Comment


            • Dap, trebuie...:P
              si ok, are zi libera, dar masina e cu altu, cu schimbul lui, pe traseu... :P
              Life is short...play more!
              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

              Comment


              • Da' ce, chiar tre sa vina cu Logan? Si de unde stii tu ca nu are Loganul propriu si personal acasa in garaj? Cu stickere si tot tacamu'... Lasa-l pe om sa vina la intalniri. Si daca vine cu trenu' sau cu ocazie il primim. Nu?
                Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                Comment


                • Haideti ca-l primim si cu bicicleta, daca vrea sa vina.
                  Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                  Comment


                  • Daca nu vine bolo pana sambata... Cred ca vin si eu... CU ROLELE!
                    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                    Comment


                    • Invitatie la a III-a Intalnire A Loganistilor In Zona Moldovei - IASI 15 Martie 2009

                      Ieri, 15.10.2008 participantii la a 50-a intalnire Logan CLub Iasi s-au decis ca in data de 15 Martie 2009, sa organizeze la Iasi aIIIa intalnire Regionala LOGAN Club din Moldova.

                      Urmatoarele detalii precum programul intalnirii, cazarea, meniu mesei festive, urmeaza a fi facute publice pe acest threat http://www.loganclub.ro/forum/treia_....html?p=189108

                      Dorim pe aceasta cale sa va lansam oficial invitatia de a participa la aceasta intalnire.

                      Astfel va invitam sa completati lista preliminara a celor ce doresc sa fie prezenti la aceasta intalnire.

                      Cu stima
                      Echipa Logan CLub Iasi
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • Salutari de la logan club mioveni
                        mai am nevoie de cateva voturi ca sa intru in primii 3 finalisti la concursul *******
                        cine vrea sa voteze poate sa acceseze www.*******.Ro la concursul superstarcar in top 10 loganul rosu b-16-ygi
                        __________________
                        cel mai simplu

                        Comment


                        • B-16-ygi: vezi ca daca afla adminul de pe ******* ca iti faci promo aici o sa fii descalificat ca si "sibianul"
                          Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                          Comment


                          • lume noua

                            Salut,sunt de azi aici pe forum ma bucur sa vad oameni din Medias,am logan doar de 4 luni si sper sa avem o buna colaborare pe parte tehnica si distractii

                            Comment


                            • Duriguta, Bine ai venit! Intalniri facem in fiecare sambata la ora 17, in sibiu, la cabana valea aurie! Bolo si cu ReBe sunt din medias, Blackufo din Agnita si restu suntem din sibiu. Te asteptam la intalnire!

                              Comment


                              • Mai e si radu2008 din medias. Poate punem de-o intalnire locala p-acia pe undeva o data, ce ziceti?
                                Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google