Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ radu2008 : poai poate ne vedem prin oras...Io nu te stiu...Sau poate da...Cand ma mai vezi opreste-ma...Nu-i bai...Sau id meu de mess : l_strikero ( L_STRIKERO )
    poate ajungi si tu maine la sibiu...Io voi fi acolo
    Life is short...play more!
    http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

    Comment


    • @need4speed: Esti la monte carlo? Daca da imi imaginez ca ai fost la marele premiu al statului monaco. Cum a fost?

      Comment


      • Si eu astept impresii de le need4speed, din cate stiu a fost la F1. E mare fan. Si eu de altfel dar n-am fost niciodata...Deh...Obligatii.
        Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

        Comment


        • Eu am avut ocazia sa ajung in monte carlo dar sa stau numai o saptamana, undeva prin 24 martie anul trecut. Si oamenii se pregateau pe acolo. Am impresia ca sunt mai multe concursuri, f1 cred ca si cu motociclete.

          Comment


          • Eu sunt din agnita si merg destul de des prin medias (pe la trident, rometrol, gammis).. Asa ca daca vedeti pe strada un superb logan albastru, cu nr SB 06ZNU...Eu sunt.

            Comment


            • blue bine ai revenit!Vezi la intalnire logan club Sibiu, poate ne faci o vizita. Te asteptam!
              Last edited by valeriu61; 30 May 2008, 19:09.
              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

              Comment


              • Vreau sa va fac o recomandare la toti din Sibiu.
                Pe care nu v-au deranjat stergatoarele de parbriz pana acum?
                Pe mine unu m-au enervat foarte mult, zgomot mare, scartaie si cel mai aiurea nu stergeau bine.
                Sambata eram in drum spre real cand o inceput ploaia. Si pana acolo abia am vazut ceva afara.
                Am vazut stergatoarele lui Bolo, si cautam ceva semanator. Si am gasit, dupa ceva ezitari este un model cu un carton negru in spate, scrie marimea pe fata in inci, am luat de 20 inci (50 cm) sunt exact ca cele originale, mai mari nu am vrut pt ca au tendinta sa atinga pe unde nu trebe.
                Cand am plecat inca mai stropea si surpriza, sterg perfect, fara zgomot, parbrizul ramane aproape uscat e ... O diferentza uimitoare, stergatoarele originale sunt .... Trebe sa scapati de ele cat ami iute (la mine a durat aproape 1 an juamte) au sotat 17 ROn bucata.
                Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                Comment


                • Eu am schimbat de mult timp stergatoarele stoc cu cele descrise de ovimiha. Vreau sa va spun ca puteti pune si 60 cu 50 sau 60 cu 45 (lamela lunga la sofer) pentru a scapa de triunghiul acela care se formeaza deasupra.

                  Comment


                  • Am si eu o intrebare
                    Stiti pe cineva in Sibiu care monteaza filtru de polen?
                    Apropo pe unde pot gasi filtru de polen cu carbon in Sibiu?

                    Comment


                    • Originally posted by jac View Post
                      Eu am schimbat de mult timp stergatoarele stoc cu cele descrise de ovimiha. Vreau sa va spun ca puteti pune si 60 cu 50 sau 60 cu 45 (lamela lunga la sofer) pentru a scapa de triunghiul acela care se formeaza deasupra.
                      pai ale mele sunt de 55 mi se pare la sofer si de 52 sau 53 celalalt...
                      Life is short...play more!
                      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                      Comment


                      • Nellusb, salut, filtru de polen si-a montat jac, el poate sa-ti spuna cum se procedeaza.
                        Si-a luat si vali007 stergatoare, si sunt bune.Trebuie sa dau o fuga sa-mi iau si eu, de 21 si 24 inch.
                        Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                        Comment


                        • Da, dupa cum zice Valeriu61 mi-am luat si eu stergatoare tip lamela din Real. Am luat de 24 inch (60cm) si 20 inch (50 cm) si le-am testat putin sa curat parbrizul, si merg de minune. Faza e ca se ating putin intre ele cand sunt in pozitia de repaus, cam vreo 1,5 - 2 cm, dar asta nu ma deranjeaza, mai ales ca acum pe partea soferului sterge aproape tot parbrizul, ma refer pe latime. Sa sper ca o sa ma tina mai mult de 6 luni.

                          Comment


                          • Si eu mi-am luat de 24 si de 21, aceiasi marca. Inca nu le-am montat.
                            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                            Comment


                            • Super, chair se merita.
                              Eu nu am vrut sa-mi iau mai mari tocmai pt acea mica atingere, acum cu 50/50 sunt destul de apropiate, mergea un 21 inci pe partea soferului dar mai mult parca se ating.
                              Dar oricum de sters ... Cum am zis nici nu se compara cu cele originale.

                              Acum chair ca nu ii inteleg pe astia de la Renault...Un nimic de 10 euro nu puteau adauga...Ei las ca le facem noi treaba.

                              valeriu61: tre sa le montezi ca se anunta "instabilitate si averse pe seara" - extrem de usor le montezi.
                              Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                              Comment


                              • Da se monteaza usor, am fost cu Vali007 cand le-a montat pe ale lui, si am vazut ca sunt super. Mercy pentru informatie.
                                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google