Deplasare L.C.Sibiu la intalniri nationale si regionale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci, Andrei, acel topic nu-si avea rostul, atata timp cat noi ne stim care, ce si cum!
    Banner-ele care le am eu sunt cele de la nationala si de la slalom....dar, o sa fac altul, sa-l "arboram" pe unde mergem!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • Corect Sorine , noi ne stim, ce si cum !!! Daca poti sa faci un bannner ar fii super sa-l luam cu noi la Brasov !
      PS: vii si tu ?
      sigpic

      Comment


      • Da mai Andrei, ma bucur ca in cele din urma ai constatat si tu inutilitatea acelui topic.......sters de domnul X!!!!
        O sa incercam sa facem un banner!
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • Sters de domnu' Sorin ..........

          PS: Asteptam Bannerul !
          sigpic

          Comment


          • Salut pana la urma doar urmatori participa la regionala de la KRONSTADT???Participare de Sambata 05.03.2011

            Logan Club Sibiu :

            1. Vyp75 + Cosmina+Bad_Wolf+Prietena.......1 masina=de Sambata
            2. tokragua + Cristina………..............................1 masina=de Sambata
            3. ma_shina+andy2heart….............................. 1 masina=de Sambata
            4. Valeriu61+Tatiana................................. ......1 masina=de Sambata
            Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

            Comment


            • cam da.... tu nu te bagi?
              In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

              Comment


              • Eu am bebe mic si nu prea merge dar cred ca dau o fuga pana acolo sambata sa vad si ma intorc seara acasa.
                Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                Comment


                • Neata buna am si eu o intrebare pentru colegii care se duc la regionala de la iasov ,la ce ora se pleaca din sibiu???
                  Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                  Comment


                  • Neata' Sergiu, incerc sa iti raspund eu , avand in vedere ca trebuie sa ajungem maxim pana la ora 12 sa ne instalam si noi , ar cam trebui sa plecam pe la ora 9 AM maxim 9:30 AM. Am vorbim si cu colegii din Deva si ei pleaca pe la 7-7:30 de la ei , si cred ca vom merge impreuna cu ei ca in 2 h ajung in Sibiu . Eu propun sa ne intalnim la 9 AM in parcare la Real si pana la 9:30 sa ne punem in miscare
                    sigpic

                    Comment


                    • Deci sus teagurile ,imi aduc aminte cum treceam prin sate,comune si se uitau oameni la noi ,toti cu loganurile si fiecare cu steagul aferent clubului sau ,eram in convoi chiar daca nu eram apropiati si de pe o strada secundara incerca sa iasa o masina nu o facea din respect fata de noi ,fain domne, mai incerca cate o basita de masina din aia marca bmv (w) de 200-300 iepuroi sa isi arate rugina,da am sa vin si eu dar ma intorc seara inapoi,.
                      Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                      Comment


                      • cate masini am fi de la sibiu si cate de la deva?

                        Comment


                        • De la sb pana acum 5 poate se mai anunta iar de la deva nu stiu dar putem sa intrebam la ei pe pagina.
                          Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                          Comment


                          • Pai daca ne uitam pe thredul mare cu regionala , eu am calculat ca de sambata vin 7 masini de la Deva , dar din partea aia mai vin cei din Cluj cu 10 masini de Sambata , cu care, eventual ne putem intalni daca si ei au programul de deplasare asemanator.
                            Un mic calcul 5+7+10 = 22 masini in coloana
                            sigpic

                            Comment


                            • Deci, dupa cum prezicea bad_wolf parca, alina nu mai vine la BV e plecata in Italia. Daca nu gasesc pe cineva pana vineri nu cred ca mai ajung la regionala.

                              Comment


                              • andy sa inteleg sa crei sa iti faci o noua prietena si nu gasesti????
                                Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google