Deplasare L.C.Sibiu la intalniri nationale si regionale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • andy te adopt eu si cosmina daca vrei
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • in ce sens vasile?

      Comment


      • Adica o sa stai cu ei in garsoniera , unde sunt 2 paturi (camere diferite) si impartiti cheluielile de cazare , plus ca ramane camera ta libera pentru alti doritori .
        Imi pare rau ca te-o lasat Alina balta, sper ca tu nu te tragi pe fese !

        In alta ordine de idei am vorbit cu colegii de la Deva si ei pleaca la 7:30 , ii asteptam la Real pe la ora 9 AM sa mergem impreuna, deci la 9 AM sa fiti prezenti la REAL in parcare si sa incercam sa plecam pana la 9:30 cel tarziu
        Nu uitati mastile , bidoanele de vin /bere/wishky etc..... !!!!!!!!!!!
        sigpic

        Comment


        • Daca Vasile e de acord atunci mie imi convine, mai ramane problema transportului ca nu as mai da banii pe benzina sa vin singur cu masina. Eventual daca ma ia Sergiu incolo si inapoi mai vedem.

          Comment


          • Corect, aia vezi tu cu colegii care mai vin , s-ar putea sa vina need4speed si atunci camera ta sa o ia el , dar nu stie sigur ... ....
            sigpic

            Comment


            • Mai, da Alina zicea ca se intoarce saptamana asta din Italia si ca ar veni la Rasnov. Ma gandesc ca va da un semn de viata!
              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

              Comment


              • am primit mesaj pe telefon de la ea ca se intoarce numa in 10.

                Comment


                • asa este, domnul Valeriu, trebuia sa ma intorc in 4 si vroiam sa ma intorc vineri si sa ajung la regionala. Insa au intervenit si alte probleme, pe langa cele pentru care venisem aici. S-a amanat plecarea pe data de 10, insa este posibil sa plec abia sambata de aici si sa ajung duminica dimineata, deci in nici un caz nu pot ajunge la regionala.

                  Pe langa asta, Italia este blocata de zapada, vremea a luat o intorsatura urata de tot, desi parea a veni primavara. Sa speram insa ca-si revine, caci trebuie sa ajung in tara, a inceput facultatea fara mine


                  Sper sa va distrati cat mai mult si mai frumos! Imi pare rau ca "m-am tras pe fese" dupa cum am auzit, insa unele probleme chiar nu le poti programa dupa cum vrei. Chiar imi doream sa vin, si am zis-o inca din noiembrie dar... mereu se intampla pe ultima suta de metri
                  In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                  Comment


                  • Salut ,Andy eu te iau incolo dar eu nu raman peste noapte acolo deci inapoi nu am cum sa te ajut ,doar daca nu ramai peste noapte acolo,si inca ceva daca colegi din club mai doresc sa participe la intalnirea de la brasov si vor sa vina fara masina eu ii iau cu mine transportul tur retur gratuit info 0740409631 ,0760666053,0771775816.
                    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                    Comment


                    • Deci , domnilor ramane la ora 9 AM fix sa ne vedem la Real in parcare unde ne vom intalni cu colegii din Deva si plecam spre Rasnov, va rog sa fiti punctuali sa nu stam sa asteptam dupa unu altu si sa evitam eventuale neplaceri , plus ca trebuie sa ajungem pana la ora 12 acolo .
                      Va multumesc pt. intelegere !
                      sigpic

                      Comment


                      • nu facem un fulger maine seara? Sergiule te sun sa vorbim.

                        Comment


                        • ok ...
                          Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                          Comment


                          • Eu nu pot veni cu voi pentru ca sunt la lucru pana la ora 13, asa ca voi ajunge la Rasnov pe la ora 17. Ne vedem acolo. Sa conduceti cu atentie!
                            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                            Comment


                            • Daca are cineva din Sibiu nevoie pe weekend-ul acesta de o statie(imprumut) o dau cu cea mai mare placere(am doua si folosesc doar una).Din pacate nu am si talpa magnetica cu cablu doar statia si antena .Cine are nevoie ma poate suna la 0744.100.626. sau 0722.46.49.22.
                              Drum bun si distractie maxima....si poze multe.
                              Attached Files
                              Last edited by huffy; 5 March 2011, 00:07. Reason: adaugare
                              Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

                              Comment


                              • Fain azi pe la rasnov dar din pacate nu am putut sa stau prea mult .am vazut si masin care merg destul de bine la drum intans.
                                Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google