Deplasare L.C.Sibiu la intalniri nationale si regionale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu ma refeream ca si sef (reprezentant ) al clubului din Sibiu. sa ma fac mai bine inteles, daca am gresit asta este sant om si eu.
    Last edited by tvstar1; 13 December 2010, 23:17.
    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

    Comment


    • Sergiu, precizarea nu am facut-o pentru tine!
      Asta ca sa fiu bine inteles de colegi!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • uite frate ca mai traieste sibianul asta mare si pufos
        Deci inca odata cine vine la deva?:
        1. andy2heart + adi +marius (2 colegi de pahar)
        2..........

        Comment


        • Nici nu s-a pus problema ca nu traiesc......dar in ultima vreme am avut mai putin timp liber si din acest motiv nu am mai postat!!!!!!
          aham......Restul e LOGAN


          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

          Comment


          • Salutare la toata lumea, nu merge nimeni la Deva ???Parca eu asi da o tura hai sa ne adunam si sa dam o geana pe acolo.
            Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

            Comment


            • merge andy
              In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

              Comment


              • Andrei..ceva impresii, detalii si picanterii de la Cincis???
                Hai, sa ne amuzam si noi putin!
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • pai am ajuns sambata pe la amiaza ca sa prindem indemanarea, dar din cauza vremii nu s-a mai tinut. dupamasa am fost pana in Ghelari sa vedem ditamai biserica, foarte frumoasa. Vremea a fost ca in basme. pe serpentine mergeam tot in drift, evident ca nu intentionat. la intoarcere de la Ghelari unii nu au mai putut urca pe serpentine si ne-am dat jos sa ii impingem. Seara a inceput chefu, dupa ce am mancat bine ne-am dat pe bautura, karaoke, etc....
                  A doua zi ne-am plimbat pe marginea lacului, si am facut poze. Mai tarziu am plecat la castelul din Hunedoara am facut si acolo poze o gramada, dupa care am fost la o pizzerie sa mancam, unde era o ospatarita bunaaaaaaaa. Apoi am plecat acasa si am ajuns pe la ora 7.
                  Poze si filmulete sunt pe threadul cu intalnirea de la Cincis, ca sa vedeti ce ati pierdut.
                  Last edited by 24MAP; 7 January 2011, 13:33.

                  Comment


                  • Originally posted by andy2heart View Post
                    pai am ajuns sambata pe la amiaza ca sa prindem indemanarea, dar din cauza vremii nu s-a mai tinut. dupamasa am fost pana in Ghelari sa vedem ditamai biserica, foarte frumoasa. Vremea a fost ca in basme. pe serpentine mergeam tot in drift, evident ca nu intentionat. la intoarcere de la Ghelari unii nu au mai putut urca pe serpentine si ne-am dat jos sa ii impingem. Seara a inceput chefu, dupa ce am mancat bine ne-am dat pe bautura, karaoke, etc....
                    A doua zi ne-am plimbat pe marginea lacului, si am facut poze. Mai tarziu am plecat la castelul din Hunedoara am facut si acolo poze o gramada, dupa care am fost la o pizzerie sa mancam, unde era o ospatarita bunaaaaaaaa. Apoi am plecat acasa si am ajuns pe la ora 7.
                    Poze si filmulete sunt pe threadul cu intalnirea de la Cincis, ca sa vedeti ce ati pierdut.
                    http://www.loganclub.ro/forum/intaln...t27501p11.html
                    andy toata lumea avea ceva cu saraca ospatarita!
                    intr-adevar ca era bunaaaaaaaa!
                    si ca dovada o poza facuta de voi!
                    Attached Files
                    vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                    Comment


                    • iiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm
                      Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                      Comment


                      • Aia e buna la voi
                        sigpic

                        Comment


                        • nu se stie la ce se referea cand a zis ca e buna poate e buna ca si ospatarita, se misca repede, nu uita comenzile...

                          poate e buna prietena, buna la socializare, buna la pastrat calmul... sunt multe
                          In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                          Comment


                          • Hai sa nu o dam in diverse Alina , ca baiat, stiu eu la ce so gandit ei ... Muhahahaaaaaa

                            PS: eventual mai multe poze sa analizam mai bine subiectul
                            Last edited by Bad_Wolf; 18 January 2011, 14:54.
                            sigpic

                            Comment


                            • daaaa, mai multe poze ca asa la fata nu prea putem analiza

                              Comment


                              • asta nu e o poza reusita, una cand se apleca sa caut. daca nu dam o fuga pana in hunedoara sa o vedeti .
                                alina era buna, adica blonda (mie imi plac blondele) cu forme voluptoase, draguta la fata, sociabila, haioasa, BUNA CE MAI!!!!!!

                                PS.daca cunoasteti pe cineva care se incadreaza conform descrieri, va rog sa ma contactati.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google