Deplasare L.C.Sibiu la intalniri nationale si regionale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deci sunt 130 km pana la cicis
    260 dus-intors circa 100 ron benzina
    120 sa zicem cazarea cu masa
    220-300 ar fi cu totul sa zicem weekendul
    vorbim maine daca se baga careva????
    sergiu fara sefi nu se poate?
    sa zicem ca merg eu, ma consideri capetenie?
    maine vorbim si vedem ce si cum
    Alina vrei sa mergi numai duminica sau cu cazare?
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • Vasile eu zic ,,parerea mea ca esti al 2 lea om in club (stat) dar nu ca gioana,,, glumeam.
      Am zis si eu asa cu capetenile fiecare stie cum si-a organizat zilele din luna decembrie ,eu unul sincer nu pot sa vin astept un musafir ce vine o data in viata .Pai sa continue lista uite.
      1 Alina
      2 Poate Vasile si tot asa.
      Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

      Comment


      • eu merg, insa nu stiu sigur daca pot sta peste noapte.... in principiu e da, insa doar cu o saptamana inainte aflu sigur
        In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

        Comment


        • Poate dau si eu o fuga dar nu sa stau peste noapte ,sa vedem poate ne adunam mai multi.
          Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

          Comment


          • daca merge Alina trebuie sa vin si eu . Am mai fost la cincis in facultate de 2 ori, vai ce betii mai tragem pe malul lacului, ce vremuriii.......Ar trebui sa imi vina niste prieteni din Belgia si chiar nu stiam pe unde sa ne petrecem. Mai povestim la intalnire.

            Comment


            • Pana la urma.... cine merge?
              In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

              Comment


              • daca-mi permiteti....referitor la un post de mai sus.
                sunt 125 km de la benzinaria Mol de la iesire din hunedoara pana in Lia (langa Cibin) si inca vreo 20 pana la Casa Alba. Sa zicem 300 dus intors, dar pe langa asta am inteles ca se vor face si 2 deplasari care dus-intors insumeaza alti 100km.
                la un consum de 6% vin 24 litrii de benzina adica 120 lei.

                120 drumul plus 80 camera plus 35 masa festiva plus consumatie in afara meniului si in deplasari....ajunge la 300 de persoana.
                va spun asta nu ca sa va descurajez ci sa fiti pregatiti. va asteptam... sa speram si cu putina zapada, cat sa ne distram dar nu multa incat sa ne faca probleme.

                Comment


                • pai unde-s multi puterea creste si cheltuiala se imparteste (licenta poetica)
                  asadar daca mai vin cu 2 prieteni drumul se imparte la 3 si daca bagam o saltea in camera iara se imparte la 3. cu meniu e mai greu dar nu e chiar asa de speriat.

                  Comment


                  • pune o bucata de slană in straită si niste ceapă.

                    Comment


                    • si ma bag si eu, daca se poate, la numaratoarea voastra, andy
                      In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                      Comment


                      • Si totusi de la Sibiu? vine cineva

                        Comment


                        • cred ca doar maine la intalnire vom apuca sa discutam...
                          In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                          Comment


                          • Mai fratilor...dar, nu am vazut nici o poza de la Alba de la 1 Decembrie!!!!!
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • Originally posted by sibianul View Post
                              Mai fratilor...dar, nu am vazut nici o poza de la Alba de la 1 Decembrie!!!!!
                              Salut Sefu ,este de domeniul trecutului Azi 13/12/2010,,,sa ne concentram la LCD 18-19///12-2010 este de viitor si mai apropiata ca si data ( nu vreau sa fiu rau) .
                              Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                              Comment


                              • OOOO Sergiu, nici nu se pune problema de a fi rau, dar asteptam niste poze de la colegii nostri care au fost la Alba!

                                PS. Sefi sunt la altele...aici suntem colegi si atat!
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google