Discutii Generale LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu va propun sa faceti intalnirile astea o data pe luna sau la 2 luni , ca omu se cam plictiseste sa vina in fiecare saptamana si sa stea degeaba in parcare o ora sau cat stati voi, de aceea nu prea mai vine lume pe la voi luati exemplu atunci cand se fac intalnirile 4t uning slobozia ati vazut cata lume se strange atunci si intalnirile alea se fac de 2-3 ori pe an

    Comment


    • noua ne place sa ne vedem mai des cataline ... asa fac toti loganistii de pe aici pe forum... alti se gasesc si de 2 ori pe saptamana sa nu mai zic de intalnirile nocturne care se tin aproape in fiecare seara...
      Nu-i bai...

      Comment


      • ai dreptate dar aia cand se gasesc sunt cel putin 10-15 masini)

        Comment


        • la boi logan club e vax albina...scuze ca zic asa..cine sa fie interesat?ca logane sunt destule...
          Keep It Real! Keep It Simple!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by MarianS47 View Post
            la boi logan club e vax albina...scuze ca zic asa..cine sa fie interesat?ca logane sunt destule...
            marian nu ai cum sa impui omului...multi au logan...putini pasionati....daca tu de exemplu nu erai in logan club...erai bou?
            Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

            Comment


            • LOL acum am vazut ce am scris...intentionam sa zic "noi" dar a iesit asta.mi scuzi
              Keep It Real! Keep It Simple!
              sigpic

              Comment


              • pai si eu ma chinuiam sa descifrez ce ai vrut sa scrii dar nah...
                Nu-i bai...

                Comment


                • e prea putin odata pe luna...macar la 2 saptamani acu cat e iarna....
                  sigpic

                  Comment


                  • florian are si nu are dreptate.. intalnirile ar fi bn sa se faca de cat mai multe ori, dar nu pt ca esti obligat de club, pur si simplu din placere.exemplu: u cu altul cu loganul sunteti prieteni buni si va intalniti oricum, nu neaparat ca esti in club cu el..cred ca asa se leaga clubul(parerea mea)

                    Comment


                    • toti suntem prieteni in clubul asta....si ne intalnim de mai multe ori decat intalnirea propriu-zisa...problema e cu doritorii aici...
                      Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                      Comment


                      • sambata sar putea sa nu vin k pleck la buzau va anunt daca e
                        sigpic

                        Comment


                        • pai si marius pleaca la bucuresti...
                          Nu-i bai...

                          Comment


                          • sustin ce a zis florian....din pacate...poate mai facem duminica una?
                            Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                            Comment


                            • ma primiti si pe mine peste o saptamana?

                              Comment


                              • da ar merge una duminica
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google