B A Z A R & D O N A T I I - LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Sunt tot coltarele de aici? De unde diferenta de pret?
    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

    Comment


    • #47
      Alea sunt, dar nu vad cine ar da banii aia pe 2 plasticuri.
      Nu-i bai...

      Comment


      • #48
        Vand o toba finala sport cu "silencer" detasabil, e montata pe masina mea(in ideea ca se poate proba cat de tare se aude).
        Pret: 80Lei
        Contact: 0720004602
        Attached Files

        Comment


        • #49
          Cine are nevoie pe Ialomita si eventual Calarasi montare sisteme de alarma, casetofon si alte operatiuni ma poate contacta prin intermediul forumului. Preturi rezonabile!

          Comment


          • #50
            Originally posted by Fane View Post
            Sunt tot coltarele de aici? De unde diferenta de pret?
            Pentru Slobozia sunt mai scumpe nea Fane .

            Originally posted by FlorianYFL View Post
            Alea sunt, dar nu vad cine ar da banii aia pe 2 plasticuri.
            As da eu banii pe 2 plastice dalea dar sa fie de origine nu toate tiganiile cu "plasa de gard" in locasul de proiectoare.
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • #51
              [Vand]

              -Faruri Street Storm cu angel eyes + 2 instalatii xenon Power Amper faza scurta 55w 6000k/lunga 35 w 6000k + 10 led-uri zextar alb rece pentru angel-uri care mi-a fost lene sa le montez pana acum.Pret 550 ron usor negociabil accept doar ca$h nu vreau faruri stock la schimb sau alte piese se vand doar la pachet.

              -Ceasuri cu plasma model deosebit in 2 culori albastru/verde cu buton reglare intensitate lumina.Pret fix 100lei pentru Slobozeni montajul e gratuit .

              Atat farurile cat si plasmele sunt in stare buna estetic/functional.

              Contact:0721576525,PM sau alex_13_miu@yahoo.com
              Attached Files
              Last edited by Alex_MIU; 25 May 2011, 22:20.
              sigpic

              IL 1 3 MIU

              Comment


              • #52
                vand samsung u700i - 90 ron (motiv: am nevoie de bani)
                Attached Files

                Comment


                • #53
                  vand faruri cu lupe.incepusem sa le fac dar m-am sucit.trebuiesc schimbate inelele de la angel eyes.doua dintre ele le-am taiatmomentan sunt desfacute.150 ron.cam asa arata.vand si oglinzi de mcv manuale...momentan sunt pe masina mea,nu sunt lovite sau zgariate,alte poze nu am dar pentru doritori se rezolva.150 ron.
                  Attached Files
                  Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                  Comment


                  • #54
                    Te sun cum aud ceva
                    Nu-i bai...

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by FlorianYFL View Post
                      Te sun cum aud ceva
                      mersi nentule!
                      Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                      Comment


                      • #56
                        farurile nu mai sunt valabile,raman oglinzile de mcv(150ron)...mai am si un gps..cred ca sunt poze ceva posturi mai in spate(250ron).
                        Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Alex_MIU View Post
                          [Vand]

                          -Faruri Street Storm cu angel eyes + 2 instalatii xenon Power Amper faza scurta 55w 6000k/lunga 35 w 6000k + 10 led-uri zextar alb rece pentru angel-uri care mi-a fost lene sa le montez pana acum.Pret 550 ron usor negociabil accept doar ca$h nu vreau faruri stock la schimb sau alte piese se vand doar la pachet.

                          -Ceasuri cu plasma model deosebit in 2 culori albastru/verde cu buton reglare intensitate lumina.Pret fix 100lei pentru Slobozeni montajul e gratuit .

                          Atat farurile cat si plasmele sunt in stare buna estetic/functional.

                          Contact:0721576525,PM sau alex_13_miu@yahoo.com
                          farurile le-a vandut.

                          Cumpar aparat foto digital in stare buna. Minim 8 megapixeli si slot card
                          Nu-i bai...

                          Comment


                          • #58
                            schimbare lumini de bord(albastru +rosu) face careva?

                            Comment


                            • #59
                              se face, dar trebuie sa vii tu cu ledurile.
                              Nu-i bai...

                              Comment


                              • #60
                                vrea cineva invitatie pe filelist?am 2...daca vreti dati un pm cu adresa de e-mail

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google