B A Z A R & D O N A T I I - LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by alex125 View Post
    imi cer scuze daca deranjez
    am eu serigrafie de prestige alba cu 30 ron daca te intereseaza. da-mi un pm sau 0736268108 daca vrei
    te sun in cateva ore si vorbim.

    Comment


    • #77
      am mai adus smd-uri plcc2 super bright albastre si rosii...pentru cei interesati 1 leu bucata...si mai am un modul de plafoniera/portbagaj/torpedou cu 12 smd-uri alb rece pret 15 lei...o sa postez poze maine ca momentan nu am masina acasa(am eu montate pe masina)

      Comment


      • #78
        Originally posted by quinn View Post
        Eu am zis ca vreau un singur capac.
        Evident ca nu scrie daca sunt furate sau nu ,nu stiu daca ma intelegi,
        anumiti indivizi dubiosi asa cum sunt si eu se intampla sa mai aiba
        cate-o ciudatenie numita principiu!
        si eu am zis ca e 40 de lei capacu(bucata).acum m-am facut inteles?principiul tau poate fi usor intors pe dos(asta ca o gluma).daca nu vrei neaparat originale dau eu capacele de pe masina mea.nu sunt sparte sau zgariate.40 lei /set si o cafea
        Attached Files
        Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

        Comment


        • #79
          Originally posted by mariuscent View Post
          40 lei /set si o cafea

          Mersi!
          Cu 40 si ceva de lei le cumpar noi din magazin!
          Poate are cineva un capac de 15 dintr-un set descompletat!

          Comment


          • #80
            Posibil sa te ajut eu dar dupa data de 11.09 cand vin acasa.Din 4 cate am iti alegi unu ,problema ar fi ca e vopsit alb dar te descurci,e din prima prima serie model 04'-08'.

            Hai sus cu plasmele!!! 80ron cea din pozele 1 si 2 ,60 ron cea din pozele 3 si 4 ambele cu 2 culori verde/albastru si reglaj pentru intensitatea luminii.
            Attached Files
            Last edited by Alex_MIU; 3 September 2011, 03:17.
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • #81
              baietii cu sprituitoarele, montati un filtru de dacie 1300 de benzina pe circuitul sprituitoarelor, si scapati de stricat sau infundat, efec garantat.

              Comment


              • #82
                Originally posted by razvanamza View Post
                baietii cu sprituitoarele, montati un filtru de dacie 1300 de benzina pe circuitul sprituitoarelor, si scapati de stricat sau infundat, efec garantat.
                asta mai lipseamai bine le schimbi si gata..da romanu e inventiv..si baietii ,,e unu,,..care oricum zicea ca le-a schimbat si e multumit.nu o lua ca pe o ofensa...imi spuneam parerea!
                Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                Comment


                • #83
                  Originally posted by valy1233 View Post
                  te sun in cateva ore si vorbim.
                  astazi ti-am pus serigrafia la posta. in 2-3 zile ajunge la tine valy. numai bine

                  Comment


                  • #84
                    Vand senzori de parcare cu display si buzzer...senzorii sunt noi!!!pret 80 lei
                    Attached Files

                    Comment


                    • #85
                      Ceva in genu astora am eu dar nu imi mai fuctioneaza toate led-uletele la "display".
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • #86
                        Masina se dezmembreaza.Cine e interesat de piese ma poate contacta la 0721576525.O sa pun si anunt cand o sa am timp cu tot ce am de vanzare.In mare ar fi sistemul de franare fata de van,evacuarea dubla,serpisorii,suspensia,capotele fata/spate,admisia,axa (pentru cine vrea dau chiulasa complet echipata) si ce o mai fi maruntaie care momentan nu imi vin in minte.
                        ____________________________________
                        sigpic

                        IL 1 3 MIU

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by BlueStar_KWO View Post
                          Vand senzori de parcare cu display si buzzer...senzorii sunt noi!!!pret 80 lei
                          Mai aveti senzori?

                          Comment


                          • #88
                            vand becuri h4 Clear Tracker...culoare alba la intensitate 6000k...setul este nou in ambalaj original...pret 30 lei
                            Attached Files
                            Last edited by BlueStar_KWO; 22 September 2011, 18:24.

                            Comment


                            • #89
                              miule poate faci si tu o lista pe aici cu ce mai ai de vanzare de pe masina si preturi.sigur sunt ceva interesati!salutare
                              Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                              Comment


                              • #90
                                Asta e ultima lista pe care a pus-o el

                                Originally posted by Alex_MIU View Post
                                UPPPPP!!!!!!

                                SUSPENSIE: -Amortizoare Bilstein B8 pe gaz (sport) 700ron (rezervate)

                                FRANE: -Etrieri VAN 150 ron

                                -Placute Ferodo Premier 100ron

                                -Discuri frana Zimmermann 259mm ventilate/perforate 500ron

                                -Pachet etrieri + placute + discuri 650ron toate au fost noi montate in acelasi timp si au cam 1000km.(rezervate)

                                MOTOR: -Axa came CAT CAMS 263gr 1000ron (pentru cine vrea pot da la schimb chiulasa complet echipa cu tot cu Ecu pretul se discuta)

                                EVACUARE: -Galerie evacuare (serpisori) inox 4-2-1 600ron

                                -Traseu evacuare inox diametru 50mm cu intermediara Borla ProXs si 2 finale Borla ProXs 1000ron

                                -Pachet 1400ron sau la schimb cu evacuarea stock + 1200ron diferenta

                                EXTERIOR: -Stopuri cu led-uri Street Storm 250ron

                                -Capota fata cu bad boy look schimb cu capota stock(albastru egee) + 200ron diferenta 300ron daca capota e alta culoare.

                                -Capota portbagaj clean schimb cu capota stock(albastru egee) + 100ron diferenta 200ron daca capota e alta culoare.

                                MUZICA: -Statie JBL Mac Attack 600w 150ron

                                -Woffer JBL GT4 250ron

                                -Condensator 1 farad 100ron
                                Nu-i bai...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google