B A Z A R & D O N A T I I - LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by mariuscent View Post
    miule poate faci si tu o lista pe aici cu ce mai ai de vanzare de pe masina si preturi.sigur sunt ceva interesati!salutare
    Nu imi fac prea mari sperante sa vand piese in Slobozia ,unii dintre noi habar nu au de piesele enumerate in lista.Daca vindeam luminite sau stickere poate as fi avut mai mult succes.Numai zic ca daca cer X pret pe piesa Y incep cu remarci de gen "Da dc plm asa de mult?"etc etc toti vor pe MOCA.Asta e nene,tuningu' costa...

    Originally posted by FlorianYFL View Post
    Asta e ultima lista pe care a pus-o el
    Ms Florian

    P.S Pentru cei interesati poze cu cele enumerate in lista gasiti la bursa (mare).
    Last edited by Alex_MIU; 2 October 2011, 01:55.
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • #92
      nu prea ti-am inteles ironia...spor la vanzare(nu in slobozia)
      Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

      Comment


      • #93
        m-ar interesa capota de portbagaj...da daca te grabesti sa o dai inca nu dispun de finante ca am ramas cam pe 0...da cand te intorci si nu o promiti altuia stam de vb

        Comment


        • #94
          Originally posted by mariuscent View Post
          nu prea ti-am inteles ironia...spor la vanzare(nu in slobozia)
          Nu am fost ironic deloc,doar am subliniat faptul ca din cate piese am vandut niciunele nu s-au vandut in Slobozia.As vrea sa vand piese in oras la noi numai ca lumea e interesata de altceva si nu de ceea ce vand eu.
          sigpic

          IL 1 3 MIU

          Comment


          • #95
            Originally posted by YePy91 View Post
            m-ar interesa capota de portbagaj...da daca te grabesti sa o dai inca nu dispun de finante ca am ramas cam pe 0...da cand te intorci si nu o promiti altuia stam de vb
            daca e sa faci rost de banii mai devreme ma contactezi pe mine si vii sa o iei

            Comment


            • #96
              Vorbiti cu Catalin el e sef pe masina si antreprenor .
              sigpic

              IL 1 3 MIU

              Comment


              • #97
                vand casca blutoth nokia pret 60 ron

                Comment


                • #98
                  Originally posted by BlueStar_KWO View Post
                  am mai adus smd-uri plcc2 super bright albastre si rosii...pentru cei interesati 1 leu bucata...si mai am un modul de plafoniera/portbagaj/torpedou cu 12 smd-uri alb rece pret 15 lei...o sa postez poze maine ca momentan nu am masina acasa(am eu montate pe masina)
                  Cele albastre poti sa le arunci, cele rosii sunt bune dar jumate din ele arse
                  Nu-i bai...

                  Comment


                  • #99
                    Florian intr-adevar cele albastre bat cam slab...dar pentru bord ar fi ok...pentru consola insa nu prea...dar cele rosii le-am verificat pe toate...si nu era niciunul ars...

                    Comment


                    • observ ca avea dreptate si miu...stia el ce zice
                      Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                      Comment


                      • Salut,
                        Dacă vreți ceva de aici : http://www.loganclub.ro/forum/v_nd_u...te-t37437.html
                        Prețul este redus cu 10 lei față de prețul de acolo (doar pentru Slobozia), plus că predarea este personală în Slobozia.
                        Merg și schimburile.

                        Comment


                        • as vrea eu telefonul...ultimul pret?

                          Comment


                          • 75 de lei si vin la Slobozia ca sa îl primești din mâna mea.
                            Daca doresti ne auzim la 0730416009.

                            Comment


                            • ok ne auzim...oricum treaba ramane pe weekend ca momentan sunt in buc

                              Comment


                              • Vand telefon nokia 5800 xpress music . telefonul arata si merge foarte bine . gps garmin instalat nu necesita conectarea la internet. camera 3.2megapixel , card 4 gb , touchscreen 3g . Pretul este de 400 ron
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google