B A Z A R & D O N A T I I - LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Daca ai postat la bazar sa-nteleg ca costa ceva sau intra la categoria donatii?

    Hai la plasme nu vreti nicunu? oferta pt slobozeni 80 ron aia de a fost pe masina mea 60 aia care a fost pe cealanta masina
    Attached Files
    Last edited by Alex_MIU; 21 July 2011, 22:23.
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • #62
      donatie iti dai seama...mi le-au dat ei...daca vrei iti trimit

      s-au dat invitatiile....
      Last edited by BlueStar_KWO; 22 July 2011, 13:29. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #63
        salut

        Originally posted by Alex_MIU View Post

        Hai la plasme nu vreti nicunu? oferta pt slobozeni 80 ron aia de a fost pe masina mea 60 aia care a fost pe cealanta masina
        prima este 80 ron? si montarea unde o fac daca le iau ? sunt din slobozia

        Comment


        • #64
          Se rezolva si cu montarea daca le cumperi :P
          Nu-i bai...

          Comment


          • #65
            Originally posted by tyger88 View Post
            prima este 80 ron? si montarea unde o fac daca le iau ? sunt din slobozia
            Da.O sa ti-o montez eu :P
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • #66
              vand doua sprituitoare pentru parbriz tip perdea.nu am idee ce preturi au.astept oferte.
              Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

              Comment


              • #67
                mai am si un ceas suplimentar pentru presiune ulei si temperatura apa.are si sondele,acum nu stiu daca sunt cele necesare pentru logan.50 ron.
                Attached Files
                Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                Comment


                • #68
                  vreau si eu un capac roata ,prefer cu inscrisul Dacia daca are cineva ca tocmai mi l-a furat!

                  Originally posted by quinn View Post
                  vreau si eu un capac roata ,prefer cu inscrisul Dacia daca are cineva ca tocmai mi l-a furat!
                  Am uitat sa specific :nu vreau furaciuni!!!
                  Last edited by quinn; 27 August 2011, 14:03. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #69
                    Acum depinde si ce model...la furaciuni nu isi da nimeni seama
                    Nu-i bai...

                    Comment


                    • #70
                      Am specificat modelul:cu inscrisul Dacia,dar nu-i musai, bun ce-o fi pana la urma numai sa-mi acopere roata ca urata mai e fara !

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by quinn View Post
                        Am specificat modelul:cu inscrisul Dacia,dar nu-i musai, bun ce-o fi pana la urma numai sa-mi acopere roata ca urata mai e fara !
                        e 40 de lei bucata originale logan.tot atat ajunge si un set..dar furaciune))si nu scrie pe ele ca sunt sau nu furate.!!!
                        sprituitoarele mele s-au dat...ramane ceasul temperatura ulei si presiune apa.
                        Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                        Comment


                        • #72
                          Eu am zis ca vreau un singur capac.
                          Evident ca nu scrie daca sunt furate sau nu ,nu stiu daca ma intelegi,
                          anumiti indivizi dubiosi asa cum sunt si eu se intampla sa mai aiba
                          cate-o ciudatenie numita principiu!
                          Last edited by quinn; 30 August 2011, 17:41.

                          Comment


                          • #73
                            Foarte bune sprituitoarele...eficiente...alea vechi ale mele oricum numai mergeau...si ca sa nu fiu de tot off topic vreau sa spun ca am si eu de vanzare led-uri smd plcc2 albe momentan...o sa mai aduc si alte culori...pret/buc 1 leu

                            Comment


                            • #74
                              are cineva seriografie bord logan prestige(dalea albe bre')

                              Comment


                              • #75
                                imi cer scuze daca deranjez
                                am eu serigrafie de prestige alba cu 30 ron daca te intereseaza. da-mi un pm sau 0736268108 daca vrei

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google