Offtopic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by catalin90 View Post
    bah dar nu mai mergem la kaufland ca ati vazut ce gust naspa are cafeaua
    Cafea de la Lukoil cik e buna rau iar la cat de "multi" va strangeti voi locurile de parcare nu ar fi o problema e destul de incapatoare.Nu e nevoie de parcarea kauflandului de x000mp pt a parca 2 masini:P
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • #47
      E 2 lei la Lukoil ) scump domle'. Ei vor sa ne gasim prin oras nu la marginea lui. Astept in continuare propuneri cu locuri de intalnire si cu automat de cafea aproape .
      Nu-i bai...

      Comment


      • #48
        La casa armatei nu ar merge?E Anemone acolo aproape imediat tragi pe nas un ceai,cafea sau chiar vin fiert pe timp de iarna.Daca iti e foame ai 2 pizzerii in raza a 100m ;) desi nu cred ca "veniti cu foamea pe voi" la intalnire
        Last edited by Alex_MIU; 4 November 2011, 19:20.
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • #49
          in parcare la ialomita cafea gasiti la winston forneti pizza la ialomita
          sigpic

          Comment


          • #50
            A dat si Marian o cafea "ca sa ude" jantele alea ma?Sau tace din gura si nu zice nimic?)
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • #51
              baieti, unde pot face si eu o reglare a unghiului de fuga...asa ca pentru buzunarul unui bugetar?

              Comment


              • #52
                Alex chiar nu stiu ca nu am ajuns niciodata in service pentru astfel de operatiuni. Daca ajungi sa ne spui si noua ce si cum.
                Nu-i bai...

                Comment


                • #53
                  a facut cineva unghiu pe unde spre soseaua aia de duce la vama...acum nu mai stiu sigur care din service-uri ca sunt doua...da ma interesez si iti zic ca era multumit de treaba facuta

                  Comment


                  • #54
                    ok..multumesc

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by alex_dnk View Post
                      baieti, unde pot face si eu o reglare a unghiului de fuga...asa ca pentru buzunarul unui bugetar?
                      Eu la cate suspensii am schimbat l-am facut de vreo 6 ori si mereu la International,plateam cam 80ron.Eu zic sa te duci sa intrebi pe la mai multe serviceuri la ce pret il fac,daca tot ajungi acolo e bine sa te uiti si ce "scule" au.Unii inca mai lucreaza cu aparat dala cu ate si nu au programul pentru logan/solenza.
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • #56
                        alex_dnk ieri ti-am dat informatii gresite...la international a facut unghiul persoana respectiva...intelesesem eu gresit

                        Comment


                        • #57
                          va multumesc. am sa merg azi la international sa vad ce zic cei de acolo

                          Comment


                          • #58
                            pana la urma cu intalnirile cum ramane?!

                            Comment


                            • #59
                              Cum spuneti si voi.
                              Nu-i bai...

                              Comment


                              • #60
                                vreo 2 saptamani nu mai ma vedeti la intalnire. ma bagat la paza fac 3 ore pe zi) si sambata si duminica de la 7 dim la 7 seara.....
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google