Traficul Din Tulcea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da asta in parte dar ma enerveaza de mor...nici nu ajungi bine la 50 de km/h ca trebuie iar sa opresti...ar trebui sa-l punem la plata....sa ne schimbe placutele de franare )

    Comment


    • hai ca au inceput sa renunte la semafoare" alesii nostri" !

      Comment


      • din punctul meu de vedere este ok fara semafoare.
        http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
        www.loganclub.ro

        Comment


        • Din intersectia de la Mgm / Delta nu se mai poate face viraj decat pe strada Pacii, strada Grigore Antipa este blocata pana la Club 21, iar strada Isaccei este blocata de la intersectia respectiva pana la intersectia cu str.Unirii, asa ca cei care nu cunoasteti orasul sau nu stiti de aceasta problema puteti ocoli pe str.Pacii....str.babadag...str.Unirii si ajungeti in Isaccei,partea circulabila.
          Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

          Comment


          • Cum sta treaba la voi cu inundatiile?Am inteles ca s-a rupt un dig...am pe cineva care o sa vrea sa faca un drum pana in Mahmudia si o sa vrea sa iasa in Delta (cu cineva din afara)...se merita iesirea sau va ramane dezamagit?...e bun drumul pana acolo?
            sigpic

            Comment


            • pana la Mahmudia este drumul parfum.Este tot drumul refacut recent.Nu stiu pe apa daca sunt denivelari.
              http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
              www.loganclub.ro

              Comment


              • Cu apa,respectiv navigatul prin Delta Dunarii am intrebat cativa dintre prietenii care aveau cunostinta de cauza si mi-au spus ca in delta inca se poate naviga,nu este o problema, iar in privinta drumului se pare ca este bun asa cum zice colegul de mai sus
                Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                Comment


                • Multumesc baieti de informatii.
                  sigpic

                  Comment


                  • Stie cineva cat ma costa sa schimb placutele de frana?

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google