Traficul Din Tulcea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Ieri iar a plouat prin tulcea, iar a inceput sa se blocheze traficul, taximetristii ca de obicei mergeau tare prin lacul format la egreta si faceau valuri, mie cel putin imi veneau in bara si se simtea , altii au ramas in intersectii pe avarii asteptand sa se retraga apele ;))in vest nu am fost sa vad ca nu aveam ustensilele de pescuit dupa cum zice alex acolo dai la peste
    Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

    Comment


    • #92
      in vest daca mai ploua 10min se umplea ciuperca asa mare era apa

      Comment


      • #93
        da dany sa stii cand facem o partida de pescuit in vest. Vii si u geoga??

        Comment


        • #94
          da ma si aduc si barca daca e nevoie

          Comment


          • #95
            Da da...mergem, fac rost de prin vecini si de un cort, aduc si grataru si totul o sa fie ok
            Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

            Comment


            • #96
              bah nebunule unde draq prinzi u rechini in vest. Mai glumim si noi da nici chiar asa

              Comment


              • #97
                am ramas oarecum placut surprins cand am vazut cate locuri de parcare s-au facut, si inca se fac...exemplu bun este strada Isaccei, au facut o gramda de locuri de parcare pe langa parcul personalitatilor dar acum s-au apucat sa faca si in jumatetea cealalta dinspre centru vis-a-vis de "Passo Doble"....super, bravo lor. si asa vin o gramada de turisti in Delta din toata tara iar vara e plin de masini pe la noi.
                Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                Comment


                • #98
                  parcare in Tulcea

                  Salutari tuturor.

                  Eu sunt Cristi din Brasov si as vrea sa va intreb care sunt posibilitatile de parcare (preferabil pazita) in Tulcea pentru mine, ca turist care merge cateva zile in Delta.

                  V-as fi recunoscator daca mi-ati da cateva sfaturi zielel astea, eventual niste locatii unde sa merg, sa nu umblu de nebun cautand o parcare.

                  Mersi anticipat.

                  Comment


                  • #99
                    re

                    cel mai sigur sa perchezi este la casa sindicatelor ..dar mi se pare ca platesti ..asta e parerea mea

                    Comment


                    • cel mai sigur si fara plata, poti lasa masina linistit la mine in fata casei...tot acolo sta si a mea..si e destul loc...anunti cand vi si te ajut cu cea mai mare placere . Aaaa si apropo, stau foarte aproape de faleza, vapoare ,parcarea de care zicea nuran, si asa mai departe.
                      Last edited by Simon; 12 August 2009, 18:15.
                      Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                      Comment


                      • daca vrei si nu ai unde poti sa o lasi la mine in curte fara nici o problema orican vrei

                        Comment


                        • Va multumesc tuturor pentru raspunsuri.

                          Acum, ideea e ca eu am sa vin duminica. Pentru 3-4 zile cat voi sta sunt dispus sa platesc parcarea si am sa caut acolo la casa sindicatelor, evitand astfel sa va deranjez si pe voi asa in plin weekend.

                          Oricum, apreciez ofertele voastre (Simon si geoga) si in caz ca nu rezolv altfel, poate o sa imi fac curaj chiar si am sa apelez la voi
                          Eventual poate imi lasati un nr de tel sau ceva ca sa pot da de voi daca o fi

                          Mersi inca o data de informatii.
                          Salut.

                          Comment


                          • nu ai pentru ce, anytime! aunta cand vi si se rezolva.
                            Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                            Comment


                            • fratilor traficul in tulcea dupa ce ploua este super mai ales daca mergi si cu geamul deschis la masina ca ai ocazia sa te spele pe fata alti participanti la trafic asa k va sfatuiesc sa va inchideti geanurile

                              Comment


                              • la voi totusi e bine...aveti loc sa`i "dati" la masina..ca sa sara apa pe geamuri.
                                la noi ,la efectul "trenuletz" , nu prea are cum sa ajunga apa asa sus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google