Traficul Din Tulcea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    cred ca sunt masini cat juma din locuitorii tulcei

    Comment


    • #47
      nici juma sa fim seriosi.. dar cel putin dupa amiaza si cnd scapa lumea de la munca e cam inghesuiala .. sa numai vb la vara cnd o venii si turistii .. sa vezi atunci , eu imi inchiriez locul de parcare
      M1shu

      Comment


      • #48
        dupa calculele lu hogea sunt cam 2 masini de familie

        Comment


        • #49
          deci sunt destule masini dup[a cum zice hogea dar noi le simtim pe propria piele

          Comment


          • #50
            am auzit ca hogea nu stie sa numere ) cam mult dupa parerea mea.. la cat de mica e tulcea puteam sa mergem si pe bicicleta (ca aia din olanda sau mai stiu eu ).. macar de erau drumurile cat de cat bune , dar se pare ca pe langa "incompetenta" institutiilor de drept, mai este si o problema legat de solul nostru ?! ...
            M1shu

            Comment


            • #51
              pacat de solul pe care calca toti incompetentii

              Comment


              • #52
                fratilor daca vreti sol bun veniti in cartierul nou de la uram in cartier si vedeti ce ''sol''bun este plin de gropi si se lucreaza de o luna si nu se asfalteaza niste petice da se mai fac

                Comment


                • #53
                  lasa-i maa...acum s-au apucat sa "repare" prin centru p-acolo pe unde li sa parut lor ca este stricat)...la noi e ca la nimeni (ma refer in Romania) pe bune acum
                  Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                  Comment


                  • #54
                    la noi de 1 luna repara si nu termina

                    Comment


                    • #55
                      da ieri am simtit pe propria piele de la subcoloane pana la pelican am facut 45 de min
                      Of doamne nici in budapesta nu se merge asa da "ROMANIA" !!!!!!

                      Comment


                      • #56
                        Ce se face acum in centru legat de asfaltat si alte "munci agricole" este un praf de are in ochii celor care se pregatesc de vot Dar de data asta au cam dat kix Ca foarte multa lume e tare nemultumita de felul in care merge treaba pe la noi in oras Se asfalteaza ca mai apoi sa se sape Numai la noi se poate face asa ceva E intradevar o mare bataie de joc
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          asta asa este da ce sa faci trebuie sa ne obisnuim cu ideia

                          Comment


                          • #58
                            si cica la primarie au ramas bani nedati pt asfaltarea drumurilor.. s a licitat mai putin decat avea primaria de oferit.. banii ramasi cine stie pe la ce departamente ajung..cei care au licitat cu sume mici (pt a obtine lucrarea) acum isi dau seama ca nu le ajung banii asa ca , o sa faca niste lucrari superficiale... trebuie sa lase ceva si pt viitorul guvern, nu pot ei sa le repare pe toate
                            M1shu

                            Comment


                            • #59
                              sa fi tu sigur ca banii aia au intrat in buzunarele unora de p-acolo.
                              Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                              Comment


                              • #60
                                mai mult ca sigur banii aia sau papat de mult

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google