Traficul Din Tulcea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dupa cum vedeti dupa topirea zapezii si uscarea asfaltului traficul a inceput sa mearga mai bine exclus ora 15.30 cand scapa santierul

    Comment


    • Tin sa completez ceea ce a spus geoga si anume ca dupa topirea zapezii au rasarit si gropi noi prin oras asa ca fiti cu ochii in patru,o groapa fiind mare chiar in mijloc la calera ferata din vest,restu nu stiu sa vi le zic dar stiu ca exista.
      Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

      Comment


      • Cine a mers cu masina azi prin oras a avut parte de o plimbare destul de ingrozitoare cu toate ca startul de zapada depus nu era atat de gros.Dar le-a cam dat de cap celor echipati cu cauciucuri de vara Am vazut cu ochii mei cateva masini care nu prea mai puteau sa urce acolo la calea ferata.
        sigpic

        Comment


        • asa e acum am fost si eu prin oras si cei cu cauciucuri de vara isi consumau benzina degeaba)

          Comment


          • jaleee azi ,, (eu am de vara gume , all 4 ) .. maine la fel . si iar autoritatile la tulcea dau dovada de , aceeasi incompetenta crasa .. dar o sa ne multumim cu aceeasi vorba "se putea si mai rau" .. sa vedeti gropi si petice la sfarsitul iernii ..
            M1shu

            Comment


            • Salutare tuturor.......sunt un membru mai nou al logan club-ului tulcea....am o intrebare...nu sunt in localitate si maine vreau sa vin acasa,imi poate spune cineva daca stie bineinteles, cum sunt drumurile la noi in tulcea; sau daca se circula de la Constanta spre Tulcea! O seara placuta tuturor!

              Comment


              • salut vreau sati spun ca se circula foarte prost dar se circula

                Comment


                • Ok.....multumesc mult de tot VALY...raman dator cu o bere :P

                  Comment


                  • Traficul din Tulcea este inca bun,se mai descurca omul dar aveti grija mare cum treceti in vest peste calea ferata ca sunt multe cratere pe acolo si ce pot sa mai zic ca a inceput sa se incalzeasca vremea,seara se lasa o ceata cam deasa,deci daca aveti drum si prin zona Tulcei circulati cu grija ;)
                    Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                    Comment


                    • din cauza gropilor am ajuns unde am vrut , macar am motiv acum .. sa circul pe 2 benzi sau 4 , toata strada mea .. si motiv sa i zic la politai dc ma opreste pt depasire de linee continua .. " da ce Domle , i am scos matele ? "
                      M1shu

                      Comment


                      • Originally posted by M1shu View Post
                        din cauza gropilor am ajuns unde am vrut , macar am motiv acum .. sa circul pe 2 benzi sau 4 , toata strada mea .. si motiv sa i zic la politai dc ma opreste pt depasire de linee continua .. " da ce Domle , i am scos matele ? "
                        Sa speram totusi ca nu o sa ramana asa situaitia Strazile au nevoie de un "makeover" si asta cat mai repede,bine inteles cand se mai incalzeste,altfel munca depusa o sa fie pe perioada foarte scurta si nesemnificativa Si am mai vazut ca "drumarii" nostri au inceput sa foloseasca metoda cea mai rapida si cea mai neeficienta,au inceput sa puna praf de piatra in gropile formate O mare tampenie dupa parerea mea.
                        sigpic

                        Comment


                        • Din cate tin eu minte,pe strazile pe care am mai umblat prin tulcea nu am mai vazut foarte multe gropi,ori le-am omis eu,ori le-au astupat ) si drumul intrajudetean spre Constanta e ok,la fel si spre Galati,colegii daca stiu mai bine si au completari, asteptam
                          Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                          Comment


                          • Inca sunt gropi destule Dar o sa vina si caldura si poate o sa mai dispara din peisaj.Tot ce putem face este sa ne rugam
                            sigpic

                            Comment


                            • Care mai e treaba cu traficul din tulcea? ce se face acolo la iesire din E3 catre Kaufland/varianta? ca am auzit si am si vazut astazi dar nu am avut timp sa analizez situatia...
                              Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                              Comment


                              • Originally posted by VALY525 View Post
                                salut vreau sati spun ca se circula foarte prost dar se circula
                                Am fost in Tulcea (pe data de 30 martie) si pot sa spun ca se circula foarte bine in comparatie cu Bucuresti.Mai nou am vazut mai multe santiere .(drumul care duce spre dealerul Dacia ,Renault)
                                AC/DC- RIDE ON

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google