Traficul Din Tulcea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O fi Tulcea mica dar este plina de "soferi". Saptamana trecuta in fiecare zi incepand de duminica (cand veneam de la constanta)- ma rog, asta nu se pune ca eram in afara orasului- rectific...incepand de luni si pana vineri, am vazut cate un accident (nu am poze sa dovedesc) toate s-au petrecut in fata mea (din cauza asta nu-mi mai ardea mie de facut poze) cu exceptia celui de marti cand a luat foc o masina cu putin inainte sa ajung eu in zona. Deci nu imi vine sa cred...eu sunt inca un pic "ametit" parca as fi visat si nu a fost nimic adevarat.
    Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

    Comment


    • eeee asta nu este nimic ady ..dar in legatura cu botezul facut noului membru ne cerem scuze nu am vrut sa iasa chiar asa.. astai traficul

      Comment


      • Pai da, de acuma dupa ploaie stati cu geamurile inchise,ce sa faca catalin, de unde era sa stie baiatul ca noul membru (edy) are geamul deschis )a vrut sa ii faca botez masinii, nu lui...asta e sa intamplat...
        Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

        Comment


        • da dany ai dreptate dar nu inteleg de ce mai sta apa ai pe asfalt ca doar e facuta noua..

          Comment


          • am si eu o rugaminte...daca se vorbeste despre ceva (si anume "traficul din Tulcea") incercati sa ramaneti pe subiect ,nu deviati!
            Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

            Comment


            • ok simon am inteles scuze

              Comment


              • fratilor se pare ca a inceput sa merga traficul prin tulcea de nu mia ziceti nimic eu unul detest oameni care au pus panaramele alea de movile pe sosea ca mi-a pus una si in fata casei si cand dorm si eu mai bine trece cate o masina sau un autobuz.

                Comment


                • adevarul este ca in unele locuri sunt puse chiar degeaba...
                  Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                  Comment


                  • nu degeaba chiar prosteste din 50 in 50 m offffff

                    Comment


                    • pai si la mine in poarta de ce au pus ma ????????????

                      Comment


                      • Pai da...prin cartierul nou oricum sunt vreo 3 movile puse degeaba, si sunt si din alea tepene de iti sar dintii din gura, dar asta e acuma ce sa facem...a1a si usor peste ele,geoga daca tot e la tine in poarta punem intr-o seara mana si le demontam daca se poate...
                        Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                        Comment


                        • da geoga te ajutam noi sa mai fluidizam traficul pe acolo

                          Comment


                          • stiu eu sigur ca se poare

                            Comment


                            • Multumim Primariei orasului Tulcea ca sa gandit sa faca noi locuri de parcare, probabil dupa cum toti ati vazut se amenajeaza noi locuri de parcare pe strada Pacii.Eu doar acolo am vazut pana acum dar e un pas facut totusi.
                              Si o stire nepublicata,un accident petrecut in Tulcea Sambata 14 Noiembrie 2009 pe strada issaccei intre un Kia Cee'd si o Dacia 1310 de vina fiind gasit cel cu Kia nepastrand distanta corespunzatoare in mers si acrosand Dacia care la randul ei sa rasturnat la contactul cu bordura.Am atasat si niste poze pentru cei interesati.Imi cer scuze pentru claritatea lor dar erau facute cu telefonul si nu prindeam foarte bine.
                              Attached Files
                              Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                              Comment


                              • Un nou incident petrecut ieri la mine in cartier unde un taximetrist nu a fost atent cand a coborat o rampa de pe o strada laturalnica si a cazut in sant, din fericire masina nu a patit nimic, cel putin in exterior nu avea vreun semn vizibil.Comunitatea care era in zona(inclusiv eu dupa ce am facut poze ) l-am ajutat sa iasa din sant dupa care a mers 30m sa ridice clientul de la adresa )
                                Attached Files
                                Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google