VTM - Sinaia 2013 Invitatie La Defilarea Loganurilor Tunate

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VTM - Sinaia 2013 Invitatie La Defilarea Loganurilor Tunate

    [B]Avem onoarea sa deschidem etapa VTM de duminica 21.Iulie.2013 printr-o defilare in mod organizat cu loganurile noastre care mai de care. Cei interesati sa participe rog a ne anunta sa facem o lista. Organizatorii ne-au aprobat ca inaintea inceperii cursei de duminica in coloana sa defilam pe traseu. Daca ne vom strange destui si cu ceva masini frumoase ni se aproba si o expozitie sambata in interiorul parcului auto care va fi inchis. Va asteptam din toata tara cu confirmare cat mai repede pentru a trimite poze cu masinile nostre organizatorilor spre aprobare.[/B
    Last edited by valeriuciprian; 16 July 2013, 20:40.

  • #2
    Va multumesc pentru promptitudinea cu care ati raspuns toti si intrebare pentru cei care sunt in coloana de ce n-ati raspuns aici?!? Va este rusine sau frica??, thread inchis !!!

    Comment


    • #3
      la ce nume are topicul era de asteptat sa nu posteze nimeni

      Comment


      • #4
        Numele thread-ului a fost ales de primarul din Sinaia
        sigpic
        Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

        Comment


        • #5
          vezi ca daca mai zici ceva de primar nu mai treci niciodata prin sinaia....

          Comment


          • #6
            Numai sa nu inceapa cearta.
            Problema pentru care cred ca nu au raspuns colegii este ca poate a fost prea scurt timpul....
            Poate data viitoare.
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • #7
              1. Nu stau sa rasfoiesc toate ungherele forumului ca sa descopar minuni. Am aflat din gura in gura ca suntem invitati la Sinaia. Oricum veneam sa ne sustinem favoritii (Bogdan Rusea, Paul Andronic, Alex Mirea si pe toti ceilalti). N-am stiut despre ce e vorba decat in momentul in care am luat startul

              2. Mai bine nu luam startul... Am fost categorisit drept fitos, figurant, vedeta (ironic) in mod indirect, atunci cand in propozitie a aparut succesiunea de cuvinte "voi astia de la Bucuresti"

              3. Nu suntem de vina pentru proasta comunicare. Apreciez initiativa, am savurat cele 3 secunde in care m-am dat tare cu masina pe acelasi traseu pe care s-au dat favoritii mei, insa nu ma acuza pe mine (indiorect) pt faptul ca nu stii sa comunici

              4. Atitudinea membrului verde fata de colegii mei (nu conteaza ca sunt din Bucuresti, Brasov, Pitesti, oriunde) : "da' voi ce cautati aici, cine v-a invitat?" Idem ca la punctul 3. - nu suntem de vina ca nu stii sa comunici, colegule. Si din cate cunoastem, nu esti unicul organizator al intrecerii, repet, oricum veneam la curse. Nu trebuioe sa faci pe seful atunci cand nu esti.

              5. Datorita punctului 4. s-a iscat o discutie tiganeasca, de-a dreptul groteasca, de fata cu oameni care nu trebuiau sa stie ca avem treburi de discutat.

              6. Daca tot zici ca organizezi nustiuce parada si ca te-ai dat peste cap sa obtii aprobare, respecta ce-ti spune organizatorul. Ti s-a spus sa te dai tare, sa nu tii cursa in loc. Noi am mers la pas, cu 10km/h, pentru ca cineva incerca sa-si dea importanta spunndu-ne ca daca ne dam tare, se va supara primarul (woooow, primarul la curse...). Ba chiar, la coborare, statea inchizatorul de traseu in coastele mele si dadea cu sirena si megafonul sa ne miscam mai repede.

              7. Atat timp cat nu stii a scoate 2 cuvinte pe gura fara sa jignesti si fara sa ataci, mai bine iti vezi de treaba. Repet, veneam oricum la Sinaia...



              Acum, despre cursa : imi pare bine ca v-am revazut, imi pare bine ca am cunoscut noi colegi (noulGGD si Killer, baieti de viitor, Sorin - intotdeauna o placere sa ne revedem), imi pare bine ca au fost multi concurenti cu evolutii spectaculoase.

              Asteptam poze si filmulete de la eveniment, si poate gasim si niste poze de la marea parada de ligheane.



              EDIT: Pentru unii dintre voi, acesta s-a numit Trofeul Sinaia 2013 - Campionatul National de Viteza in Coasta Dunlop 2013. Nu VTM Sinaia!
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • #8
                Ne pare rau ca nu te-ai simtit important, poate trebuia sa pleci primul sa te cronometram! Ca noi cu ligheanele noastre nu puteam urca mai tare. Dupa cum bine spuneau unii mai bine imi vedeam de treaba si faceam o aroganta cu 3 masini si toti eram mtumiti!

                Comment


                • #9
                  Nu era vorba sa ma simt important, ca daca chiar imi doream asta, luam startul oficial.

                  Era vorba ca al tau coleg nu a fost cinstit pana la capat, nu a stiut sa comunice, ba mai mult, ne-a jignit. Mie personal nu mi-a zis nimeni nimic, dar cand spui in gura mare sa te-auda toata Valea Prahovei "voi, astia de la Bucuresti veniti ca niste vedete" trebuie sa-ti asumi anumite lucruri.

                  Noi astia de la Bucuresti eram impreuna cu fetele, cu familiile, cu prietenii, veniti sa ne bucuram de un eveniment, nu sa isi bata cineva joc de noi pe marginea santului.

                  Asadar, ma bucur ca v-am vazut, ma bucur ca v-am cunoscut (pe tine si pe noul GGD), ma bucur ca i-am revazut pe Bica si pe MCA, retin cele 3 secunde adunate de mers "tare" (adica cu treapta a2a) si sper sa ne vedem si cu alta ocazie.

                  Intentia voastra a fost buna.

                  Daca vom avea timp, o sa va povestesc cam cum s-a vazut de pe margine toata treaba si cum dorinta voastra (si a noastra deopotriva) de a fi vizibili ca si club s-a naruit in 3 metri.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Una peste alta, nimeni nu a vrut sa fie mai important decat alti colegi dar cand vezi reactia lui Sorin PSS vizavi de niste hartii ordinare .....si mai ales jignirile aduse celor din Bucuresti,pe mine unu ma lasat fara reactie, si totusi au fost sau nu invitate DOAR 3 masini din bucuresti si nu cred ca am venit mai multe sau mai putine....de ce trebuia atata scandal eu nu inteleg, cine s-a dat important la marginea santului si a inceput sa tipe ( ca aici nu ie intalnire nationala sau cine stie ce regionala, aici ie cu invitatie),si legat de masini cum ca il ridicam in slavi pe Comin KYS, pai fara suparare dar omuletul asta chiar merita pentru ca are o MASINA UNICAT (numai cu jantele va cumpara toata fibra dupa masini).

                    Comment


                    • #11
                      Nu stiam de ce ma mananca dosul, la Brasov ) Acum am inteles de ce!

                      ps. Ma bucur ca si atunci cand nu particip la vreun eveniment sunt subiect de discutie
                      Last edited by Thejock3r; 22 July 2013, 23:18.
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • #12
                        cred ca se simtea eclipsat...si a devenit agresiv...
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          (numai cu jantele va cumpara toata fibra dupa masini).... DUPA masini... poate... incerca si cu DECAT..ai!! de capu' nostru .. in loc sa va bucurati de spectacol,de faptul ca erati acolo,si ca ati putut merge alaturi de piloti..voi.....
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • #14
                            eu multumec de invitatie,multumesc(asa cum a zis dani)pentru placerea de a face o urcare si o coborare pe traseul pe care s-au dat si se vor da piloti adevarati .senzatia este unica .ma bucur ca l-am cunoscut pe dragos live (bafta cu albastra ,chiar imi place si iti multumesc pentru tot ce ai facut pentru noi cei 2 din pitesti -mioveni duminica dimineata),ma bucur ca am reusit sa ii cunosc live pe sorin -pss ,dragos -sxy si pe taz.satisfactie maxima ca dupa mult timp am reusit sa stau cu batranul la o samanta si o bere pe traseu (si l-am cicalit cu intrebari).in schimb mi s-a stricat cheful cand l-am vazut pe geo:am vazut ziua de duminica de la intalnirea de la mioveni cand nu puteam sa mai misc picioarele si I-am zis in gand...vio si lau ..aceeasi baieti de caracter.
                            ideea de promovare a logan club pe partea asta sportive este ok.clar ca mai este de lucru insa este un inceput.nu este usor sa intri intr-o etapa de coasta.

                            nici mie nu mi-a placut discutia de dimineata .nu era locul si momentul,parerea mea.cred ca a fost putin exagerata insa e mai bine cand apar certurile la inceput si finalul este ok.
                            Last edited by bitza_bik; 22 July 2013, 23:44. Reason: Automerged Doublepost
                            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by DadySinaia View Post
                              Va este rusine!
                              Acu' unii poate s-au gandit ca spectatorii au venit sa vada Trofeul Sinaia 2013, nu niste coteţe "tunate" defiland ( ). Si culmea, din ce inteleg, Dsign n-a fost lasat sa parcurga traseul in regim de PS, ca defilau kitschurile pe traseu.


                              P.S. D-abia astept sa ma intalnesc cu Bela Stoica, sa-i spun asta!
                              Last edited by Bratt_Steve; 23 July 2013, 16:48.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google