Concursuri...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    La asta ma gandeam si eu. Pe 1 august, seful haitei sa puna regulamentul, tema si detaliile dupa care va rula concursul, ca sa fie ceva concret.
    sigpic
    LOGAN CLUB Piatra Neamt

    Comment


    • #47
      Va fi o singura poza / participant; cu autor cunoscut.

      Pozele pot sa fie facute cu orice aparat / telefon de catre o persoana intre 3 si 99 ani.

      Sa se incadreze in tema.

      Data limita ptr aberatii...31/07 | 23:59, pe 1 aug. incepe concursul.
      e-mail: office@stickere.info

      Comment


      • #48
        Mecic alex. Sorine, nu o lua ca pe un afront, stii bine ce vorbesc cand ma refer la calitate si la rezolutia pozei. Daca scriu dimensiuni si dpi se intelege? Nu mai bine zic: minim 5 mpx? sau 4 sau...
        Ok juriul va pune separat si se va judeca de public, dar cum facem asta? Facem un pool public cu "lucrarile" celor care jurizeaza?
        sigpic

        Comment


        • #49
          Nu cred ca trebuie pool public,eu cred ca fiecare are bunul simt de a vota o alta fotografie si nu pe a lui nu?
          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

          Comment


          • #50
            Nu sunt de acord cu ideea concursului, intre membri juriului...mai ales ca suntem doar 5 ), iar daca doi candideaza la celalalt concurs...raman locurile 1 2 si 3 )

            Daca cineva vrea sa participe, sa o faca odata cu restul multimii. Atunci el nu va juriza.

            ideea cu 3 in juriu, si 2 prin rotatie in concurs e ok...eu zic sa ramana asa...
            e-mail: office@stickere.info

            Comment


            • #51
              prima tema care e?
              Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

              Comment


              • #52
                "Viata in oras - instantanee" e prima tema propusa.
                Inca mai sustin ideea cu autor necunoscut pentru ca pot aparea "simpatii" intre membrii juriului si concurenti. Chiar daca nu ar aparea pe perioada concursului / jurizarii, vor aparea cu siguranta dupa aflarea castigatorului. Postate pe un site dedicat - flickr / webshots ... fara nume sau id-uri, poate cu ceva comentariu.

                Comment


                • #53
                  Apoi hai ca deja......
                  Eu nu mai spun nimik,facem cum vreti si cum ati hotarat.
                  Astept
                  Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                  Comment


                  • #54
                    Gata cu aberatiile....de fapt...mai sunt 5 ore si 48 min...)

                    Deschid un Thread Nou....Concurs - Viata in oras - instantanee... Acolo veti putea posta fotografia pentru concurs.

                    Peste 7 zile, se vor juriza.
                    e-mail: office@stickere.info

                    Comment


                    • #55
                      Deci, cine e in juriu?
                      Alex,
                      Road
                      si Sorin?
                      Tura 1 raman cei trei crai?
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Dap, eu zic sa ramana asa... Tura viitoare nu va bazati pe mine, ca ma bag la concurs
                        e-mail: office@stickere.info

                        Comment


                        • #57
                          OK ! Accept
                          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                          Comment


                          • #58
                            Aici inchidem!
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              In 12 august dam drumul la un nou concurs? Daca sunteti de acord ar fi o idee sa stabilim tema si membriii juriului!
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Pe mine sa ma excludeti din juriu.... Particip ! Sa stabilim tema....
                                e-mail: office@stickere.info

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google