Concursuri...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de aceea nu te exprimi?
    e-mail: office@stickere.info

    Comment


    • Originally posted by sorinj View Post
      Aveti grija! una din reguli era ca cine propune tema ramane in juriu... asa e corect.
      Ok, daca asa doresti voi fi iarasi in juriu. Ideal ar fi sa te vad si postand si participand si mai ok ar fi sa ne impartasesti din cunostinte si sa jurizezi, dar e alegerea ta!
      sigpic

      Comment


      • Daaaaaa! Te-ai cam "racit" in ultima vreme sorine. Ai tu ceva pe suflet
        sigpic
        LOGAN CLUB Piatra Neamt

        Comment


        • Sper sa mai postez si eu cateva fotografii. M-am racit putin... de la prea multa bere! Poate o sa imi revin in curand.
          Attached Files
          sigpic

          207 noir obsidien

          Comment


          • Buna asta.
            sigpic
            LOGAN CLUB Piatra Neamt

            Comment


            • daca tot a fost tema cu viata la oras, haideti sa facem un concurs cu viata la tara. eu cred ca e mult mai potrivita decat portret de copil. la urma urmei, incercam sa facem un concurs de fotografii, nu de poze de familie.
              Computer, did we bring batteries?... Computer?...

              Comment


              • E o tema buna, doar ca va fi una la care nu vor raspunde multi.
                Sa vedem, poate va intra cineva sa isi dea cu parerea.
                Si eu am niste poze bune din domeniul Astrofotografiei, dar sunt sunt constient ca vom avea un concurs cu 3 participanti. De aia am propus portretul in general, cu precadere portretul de copil sau de femeie.
                sigpic

                Comment


                • Parerea mea...
                  Ramanem la portret. Aici se vor posta fotografii de tip portret...sper sa nu avem fotografii de vacanta . Ca subiecte, nu trebuie sa limitam, la copil sau femeie...Poate sa fie orice fiinta umana.

                  De ex. daca avem o femeie fotograf, atunci, ea poate va avea placerea sa faca un portret de barbat, etc... Mie, unul, imi place sa fac portrete de fomeie... Pana la urma, fiecare cu placerea sa, numai sa fie in tema.

                  Nu se va puncta sexul sau varsta subiectului....
                  e-mail: office@stickere.info

                  Comment


                  • da, este ok...

                    mai multa atentie la focus si incadrare... (i-ai taiat din caciulitza)... Blitzul mergea folosit, ptr evidentierea tonurilor pielii... iar aparatul setat pe macro (nu super macro).

                    odata pusa poza, nu mai poti concura cu ea .
                    e-mail: office@stickere.info

                    Comment


                    • Nu fii rau mai @alexyno... daca se stabileste tema cu portretul, lasa-l pe Kelemen sa concureze cu ea.
                      Daca tot s-a discutat de tema, eu cred ca una mai precisa e muuult mai buna decat una vaga. "Portret de copil" nu trebuie neaparat sa fie din gradina proprie, se pot face portrete de copii extrem de usor, chiar daca nu detii unul. In plus, intr-un concurs de fotografie nu se puncteaza frumusetea subiectului ci alte aspecte...
                      sigpic

                      207 noir obsidien

                      Comment


                      • Domnule fotograf oficial, la acest concurs dai note sau expui. Alta optiune nu ai
                        Hai sa stabilim niste mici date:
                        Tema: Portret - orice fiinta umana.
                        Juriu: 1. TopCat
                        2. XXXXX
                        3. Daca nu se ofera nimeni, eu. Totusi as dori sa expun.
                        Perioada: 21 - 27 septembrie? E ok?
                        Regulile sunt cele de baza, dar le voi aminti cand voi face topicul.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sorin...eu am zis, ca odata expusa...si comentata oleaca de mine, nu ar mai fi fost fair play....stie dinainte "obiectiile" mele. Asa poate sa faca ceva mai bun...

                          Andy...si eu vreau sa expun, dar daca nu se poate...dau note, si expun la Portofoliu, acolo unde nu am mai pus poze demult...

                          Daca pana pe 20.09, nu se ofera nimeni, ptr locul lipsa, ma bag eu....

                          P.S.: Ar fi bine, daca s-ar implica mai multa lume...indeosebi din "oficiali"
                          Last edited by alexyno; 19 September 2009, 21:46.
                          e-mail: office@stickere.info

                          Comment


                          • Mumus, cred ca alexyno se refera la faptul ca inca nu s-a deschis concursul, aici doar se vorbeste despre el si dupa ce se decide, se face un thread separat, cum a fost pana acum la celelalte
                            If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                            Comment


                            • dap, aici doar discutam despre concurs... Nu te opreste nimeni sa concurezi cu ea, dar eu deja mi-am spus o parere despre aceasta imagine.

                              Poti sa faci una mai buna ...
                              e-mail: office@stickere.info

                              Comment


                              • daca asteptati cu concursul pana la iarna... fac una mai buna...promit.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google