Concursuri...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poti sa faci un portret frumos, si toamna...in parc
    e-mail: office@stickere.info

    Comment


    • Daca nu aveti oameni pentru juriu,pot sa va ajut eu
      Daca ma primiti,daca nu nu e nici o suparare.
      sigpic
      !

      Comment


      • Mihai, ai sansa sa participi la concurs. Daca-l castigi vei face parte din juriu. Poti sa urci cateva cadre pe sectiunea de portofoliu si, in functie de ce arati, voi discuta cu ceilalti membrii activi aici, pe foto si vom stabili daca pe viitor vei face sau nu parte din juriu.
        Merci!
        Pana la alte discutii am dat drumul la noul concurs, asa ca: Hai cu portretul!
        sigpic

        Comment


        • Poa' sa fie si alb-negru?
          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

          Comment


          • Veniti cu idei pentru un nou concurs.
            Poate acum va participa mai multa lume, oricum cui ii pasa a aratat si cui nu...
            sigpic

            Comment


            • de cand cu concursurile astea, cand vad un peisaj frumos, o persoana intr-o ipostura iinedita sau altele, deja mi le inchipui pe o poza. vad cu alti ochi cadrul cand fac poza.
              hai si cu mai multe concursuri, ca avem multe de invatat din ele.

              eu as dori, Viata la sat. ca este vremea taranilor la cules recolta si alte treburi gospodaresti.
              sigpic

              Comment


              • Sa ne transformam in vanatori de tarani. Sustin ideea, dar as vrea sa particip, deci NU jurizez. Alte pareri, va rog!
                sigpic

                Comment


                • Si banuiesc ca eu sunt obligata sa jurizez, nu?
                  Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                  Comment


                  • Sustin si eu ideea cu viata la tara.
                    GL-22-TOF

                    Comment


                    • Ma bucur, dar si participi?
                      sigpic

                      Comment


                      • gata, a pierit entuziasmul de alta data?
                        sigpic

                        Comment


                        • Eu as propune ceva mai accesibil tuturor... Macro

                          Fie ca aveti in fata un gandac, caruia doriti sa-i capturati zambetul....fie ca aveti un surub de la un ceas... fie ca... aveti o unghie rupta... fie ca...aveti ceva mic, care merita pozat... aici este locul lor.

                          Am zis macro, pentru ca este la indemana oricui...
                          Last edited by alexyno; 5 October 2009, 21:45.
                          e-mail: office@stickere.info

                          Comment


                          • Particip (doar la nocturna am lipsit din cauza aparatului - nu am posibilitatea reglarii timpului de expunere), dar haideti sa hotaram un subiect. Putem sa le luam pe rand. Daca tot s-a pomenit de "viata la tara", apoi sa urmeze "macro", etc.
                            GL-22-TOF

                            Comment


                            • Imi cer scuze fata de cei ce frecventeaza aceasta arie. Din lipsa de timp am neglijat activitatea aici, dar am revenit.
                              Deci, concurs nou:
                              Avem 2 teme propuse:
                              1 - propus de bogdan - Viata la tara (vreo 2 voturi) - este o tema mai dificila, putini au in calculatoare imagini ce surprind activitatea rurala
                              2 - Macro - e tema mai la indemana tuturor si, cu siguranta mai spectaculoasa. Eu sustin aceasta tema.
                              Ca juriu:
                              Rebe - in calitate de castigator al fostului concurs
                              Alexino - in cazul in care ramane tema MACRO, tema propusa de el.

                              Daca sunteti de acord sau daca aveti alte idei, dati de stire!
                              sigpic

                              Comment


                              • eu sustin viata la tara pentru ca e toamna, asa cum am spus-o si intr-un post anterior. acum e plin de activitate la tara. consider mai dificila tema "macro".
                                chiar nimeni nu mai are bunici ?
                                Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google