Concursuri...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu voi merge pana la tara doar ptr acest concurs...banuiesc ca multi gandesc asa.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • nu neaparat bunici. orice taran care e la cules recolta, sau alta activitate, e bun de pus in cadru.
      eu zic, ca urmatoarea tema sa fie macro.
      sigpic

      Comment


      • Pana duminica ne tiganim pe baza temei, de luni dam drumu?
        sigpic

        Comment


        • De acord, de luni sa incepem un concurs...
          GL-22-TOF

          Comment


          • Deci ce s-a hotarat?Care-i tema?Eu intr-o ora plec la tara ...ma apuc sa pozez momarlanii sau rascolesc pamantul pentru macro cu furnici cu scula din foto?
            Attached Files
            Last edited by valeriuciprian; 9 October 2009, 13:48.
            sigpic

            Comment


            • Pai lucram cu "sculele" noastre sau putem sa le imprumutam de la altcineva....
              GL-22-TOF

              Comment


              • Originally posted by valeriuciprian View Post
                Deci ce s-a hotarat?Care-i tema?Eu intr-o ora plec la tara ...ma apuc sa pozez momarlanii sau rascolesc pamantul pentru macro cu furnici cu scula din foto?
                Faina scula. Cauta mai bine o buburuza de cat o furnica, eu zic ca va iesi ceva mai interesant
                My blog' www.mariuscontiu.blogspot.com

                Comment


                • Deci ramane macro?
                  e-mail: office@stickere.info

                  Comment


                  • Pentru un posesor de DSLR clar e mai greu sa faci o poza macro, dar majoritatea de aici sunt posesori de compacte, aparat ce are inclus mod MACRO.
                    Eu pe asta am mizat cand am zis ca e la indemana oricui sa faca un macro.
                    sigpic

                    Comment


                    • Atunci ramane MACRO urmatoarea tema? Ii dam drumul la concurs?
                      GL-22-TOF

                      Comment


                      • Ii dam drumul luni, asa era vorba.
                        Ne mai trebuie un membru in juriu...
                        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                        Comment


                        • si ce tema alegi? macro? oricare ar fi, hai cu intrecerea
                          sigpic

                          Comment


                          • Eu am votat deja pentru Viata la tara Zic ca asa e cel mai "corect", daca o tema este ok, o punem pe "lista" urmatoarelor conursuri, si le luam la rand.
                            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                            Comment


                            • atunci viata la tara ramane. era vorba ca cel care a castigat utimul concurs sa propuna tema, nu?
                              sigpic

                              Comment


                              • pai nu se alege de comun acord pe baza propunerilor? daca ultimul castigator alege tema, de ce nu s-a lasat intrebarea "ReBe, ce tema vrei pentru concursul urmator?"
                                Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google