Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • -Cat ai luat la bac ?
    - 4.25 ...
    - TOCILARULEEEE !!!!
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • - De ce nu se face sex în instituţiile publice?
      - Toţi angajaţii sunt rude.

      Comment


      • -Ioane,unde duci gastele alea doua?
        -La soacra-mea.Ieri a spus ca si-ar da si jumatate
        din viata pentru o gasca fripta.

        ======================================

        O femeie se plange alteia ca sotul ei nu mai vrea sex si cum vine acasa o intreaba doar: "ce avem de mancare?"...

        Cealalta ii zice: "Draga, am avut si eu problema asta. Nu e grav... imbraca niste chiloti negri, cu dantela, o palarie neagra, ciorapi negri, chestii si il astepti in usa, sexy asa... si se rezolva...

        A doua zi se intalnesc din nou... "E, cum a fost?"... "Am facut exact cum mi-ai spus, chiloti negri, dantela, palarie sexi... ce sa mai... bomba"...

        "Si???"...
        "Si cand a deschis usa mi-a zis: "Zorro, faci si tu ceva de mancare azi???"

        ================================================== ====

        Un mos se urca in tramvai, pune sacosa pe un scaun si se duce grabit sa-si composteze biletul. Dupa ce si-a compostat biletul se aseaza neatent pe scaun direct peste sacosa.
        - Ouale mele! Ouale mele! exclama batranul
        - Ai avut oua in sacosa? intreaba curioasa o batranica.
        - Nu. Cuie.

        ================================================== ====

        Care este diferenta dintre un arab sarac si unul bogat?
        - Cel sarac isi conduce singur Mercedes-ul.
        sigpic
        Always remember, you're unique, just like everyone else.

        Comment


        • Se uita Ion peste gard si il vede pe Vasile jucand tenis cu Agassi. Batea
          Vasile la Agassi de nu-i venea sa creada.
          - Ba Vasile domnu ala nu-i Agassi?
          - Ba da mai Ioane.
          - Si tu stii tenis, ma?
          - Stiu ma Ioane, mai bine n-as sti. No ia ca iara l-am batut.
          -Apoi cum sa face ma, ca nu te-am vazut niciodata. ( Agassi terminat, il
          roaga sa mai joace o partida)
          -Du-te in fundu' gradinii, acolo-i un broscoi, ala-ti indeplineste orice
          dorinta, numa vezi de vorbeste mai tare cu el ca-i cam surd.
          Se duce Ion la broasca si ii spune ca vrea mult aur. Cand ajunge acasa
          constata ca in batatura avea un taur. Se plange la Vasile:
          - Surda tare broscuta ta, am vrut mult aur si mi-a dat un taur.
          - Si tu crezi ca eu am vrut sa fiu tare-n tenis?
          sigpic #

          Comment


          • O fecioara, in urma insistentelor unui tanar viguros, cedeaza. Vazand-o putin ingandurata, mama ei o intreaba ce s-a intamplat.
            -Un barbat mi-a furat floarea..
            Mama ei o duce la medic, care, dupa ce o examineaza, spune:
            -Doamna…nu numai ca i-a furat floarea dar i-a spart si ghiveciul!

            Comment


            • Originally posted by adimrv View Post
              - Si tu crezi ca eu am vrut sa fiu tare-n tenis?
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • Un tip se duce sa-si cumpere un papagal de la un pet-shop.
                Intra el, se uita si vede un papagal frumos care avea cate o sforicica legata de fiecare picior. Mirat, il intreaba pe vanzator de ce papagalul are sforile legate de picioare, la care acesta raspunde:
                "Daca trageti de sfoara de la piciorul drept, papagalul vorbeste in engleza, daca trageti de sfoara de la stangul, vorbeste in franceza."
                "Vai, ce frumos" spuse omul nostru, "si daca-l trag de amandoua odata ce se intampla ?"
                "O sa cad in c*r, bai prostule" raspunse papagalul...
                sigpic

                Comment


                • Doi pensionari stau de vorbă:
                  - Azi am fost la doctor şi a zis că mai am de trăit două luni! Din ce, bă, Vasile? Din ce?!

                  Comment


                  • Pe o familie de bogatasi i-a afectat criza mondiala.fac ei o sedinta de familie si barbatul isi expune primul planul pentru a scapa de criza: - Nevasta ce ai zice daca ai invata si tu sa gatesti,ca renuntam la bucatareasa! -Auzi barbate mai bine nu inveti tu sa f**ti si renuntam la sofer.....

                    Comment


                    • Ainutza se duce la bar dezbracata. Cere o bere. Barmanul se uita lung la ea.
                      Ainutza:Ce, nu ai mai vazut o femeie dezbracata pana acum.
                      Barmanul:Nu dar ma gandeam de unde o sa scoti bani.-_-

                      Comment


                      • Un tip cu o maimuta pe umar intra intr-un bar. Comanda el ceva de baut iar maimuta sare pe tjghea, mananca toate alunele pe care le gaseste, sare pe mese, mananca toate alunele, sare pe masa de biliard, inghite bila 8, face scandal... Barmanul, incepe sa se agite dar proprietarul maimutei il linisteste si ii spune ca va plati toate pagubele. Dupa doua saptamani apare iar la bar tipul cu maimuta. El isi comanda ceva de baut iar maimuta sare iar pe mese ia cate o aluna, o baga in fund, o scoate si o mananca. Gaseste masline, le baga in fund, le scoate si le mananca. Barmanul oripilat intreaba "Ce are domne maimuta? Ca e scarbos ce face!!!". Proprietarul raspunde: "De cand cu bila 8, intai le incearca."

                        Comment


                        • Vine o femeie la cabinet cu nasul umflat ceva de speriat. Doctorul o intreaba: - Ce ati patit?
                          - O albina, raspunde femeia.
                          - S-a pus pe nasul dvs.?
                          - Da.
                          - V-a intepat?
                          - N-a avut timp, ca sotul meu a si lovit-o cu lopata
                          sigpic

                          Comment


                          • O femeie goală se priveşte în oglindă şi-i zice soţului:
                            − Mi se pare că sunt aşa de urâtă, grasă şi plină de riduri… Aş avea nevoie de un compliment…
                            − Ai o vedere extraordinar de bună, draga mea!

                            Comment


                            • I: - Ce sta bine pe o blonda?
                              R: - Barbatul ...
                              sigpic

                              Comment


                              • Fiul discută cu tatăl sau:
                                − Tată, să ştii că totuşi mama conduce maşina mai bine decât tine!
                                − Eşti sigur? Eu n-aş spune aşa ceva!
                                − Dar tu singur ai afirmat că n-ai putea să faci nici 10 metri cu frâna de mână trasă, pe când mama a reuşit să parcurgă aşa 12 km!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google