Primul Milion De Km

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E doar o reclama la skoda si punct.E fake faza, alai nebun ? cum sa conduci atatia km.E exagerata reclama oricum,ganditi-va la ce drumuri avem in romania cum ar arata masina aia ?Cred ca astia de la Skoda il sunau si ii spuneau : Domnul X calculand media dumneavoastra de condus trebuie sa veniti la revizie. :|

    Comment


    • daca shakar m-a contrazis, inseamna ca are dreptate. Sa arate mai multe poze cu masina si cartea service .
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • daca erau in 8 ani mai ca credeam, insa in 4 ani, nu cumpar asemenea gogosi
        sigpic

        Comment


        • Mie, ca si multora de aici, mi se pare o reala minciuna.
          Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

          Comment


          • Originally posted by CMD View Post
            E doar o reclama la skoda si punct.E fake faza, alai nebun ? cum sa conduci atatia km.E exagerata reclama oricum,ganditi-va la ce drumuri avem in romania cum ar arata masina aia ?Cred ca astia de la Skoda il sunau si ii spuneau : Domnul X calculand media dumneavoastra de condus trebuie sa veniti la revizie. :|
            Inainte sa vii cu ipoteze din astea, nu citesti tu mai bine macar ultima pagina ? La fel si restul carcotasilor. Tot punct.
            '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

            Comment


            • Daca imi dati voie.....

              Nu vreau sa intru in polemici cu nimeni dar,atat clipul cat si persoana aleasa denota clar influenta unei promovari exagerate a firmei Skoda.Cand zice "primul milion de kilometri" zice de parca ar mai urma sa mai parcurga vreo 2 milioane cu ea....

              Cu toate astea exista masini care ruleaza foarte multi km pe an,dar nu numai in RO.Caz real : o firma de transport persoane din orasul meu efectua saptamanal curse RO-Italia cu bus-uri de 17 locuri.La fiecare saptamana , microbuzele plecau si se intorceau in aproximativ 5 zile. La fiecare cursa ,unul din patroni mergea cu ei pana la capatul traseului adica,Botosani -Roma si retur.Patronul mergea in fiecare saptamana cu un Opel (Vectra C,cumparat de la o km ). Botosani -Roma si retur sunt vreo 4700 de km. Vedeti si voi cam cati km putea face in 4-5 ani.....

              p.s. cand avea 780.000 km parcursi l-a vandut.

              Comment


              • prea repede facuti kilometri............
                MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

                Logan din Bicaz (Neamt)

                Comment


                • da ai dreptate bolo...e o pista ... sa fi fost pe taxi...oricum masina rezista ...singura indoiala e cu timpul

                  Comment


                  • eu as sugera sa fie inchis threadul . majoritatea a decis ca nu e posibil ))
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • eu am comparat cu un amic care e pe un microbus si face mai non stop grecia,spania,italia,germania...si nici ala nu a reusit in 4 ani milionu... eu zic ca e SF, si eu propun inchiderea.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Practic si eu zic ca e imposibil. Teoria ca teoria...
                        Aici se inchide!
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google