Ce detectoare de radar aveti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • incercati si antiradarul. guardian
    sau mascarea numarului aici
    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

    Comment


    • cam naspa de desfacut dupa cate piese are in el ..... ne mai gandim tema pentru acasa .

      Comment


      • sau ceva mai modern
        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

        Comment


        • Originally posted by romeo-alex View Post
          cu un manunchi de 11 fire muti displayul in habitaclu
          si difuzorul
          Doar difuzorul ar merge in cazul meu mutat in cabina, pt ca am alerta vocala care ma avertizeaza ce fel de banda este detectata si pe langa VOCE, mai este si caraiala aia din ce in ce mai rapida cand te apropii de masina politiei.
          Deci,,doua fire pt difuzor, plus alimentarea(adica 4 fire) nu ar fi o mare problema.
          In zona rosie marcata de mine intra detectorul fara probleme.

          Dar dupa cum am spus,,proiectul asta il voi face cand se vor interzice detectoarele prin lege.
          @Razvan,,alea ce pui tu sunt dispozitive de bruiaj. Sunt interzise si la noi in tara.
          Daca te prind cu ele pe masina, e vai si amar.
          Amenda este cu muuult mai mare daca te prind cu alea de bruiaj pe masina, fata de amenda de detector in sine, cand va fi si asta ilegal.
          Attached Files

          Comment


          • corect dar trebuie sa demonstreze ca se afla montat pe o masina anume. doar nu vor opri tot traficul pentru a demonta fiecare masina in parte pana vor descoperi ceva. si nu cred ca vei gasi in trafic politistul care sa aibe calificarea necesara pentru a demonstra asa ceva.
            asa ceva se face doar cu personal calificat. un echipaj RAR macar.

            spun asta pentru ca zilele trecute am avut ocazia sa vad cum un echipaj a oprit un turism la a carui remorca nu ii functionau semnalizarile. au saltat din umeri si au spus ca nu pot face altceva decat sa dea un avertisment scris deoarece nu avea niciunul dintre ei calificare in electrica auto.
            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

            Comment


            • Razvane, probabil vor avea detectoare de detectoare. Dincolo cum te gaseste cu detectorul?

              Comment


              • MCV-urile cu radar "invizibil" au deja ca functie detectorul de detector de radar. noi faceam un pic de polemica pe tema sistemului de bruiaj al radarului.

                in cartea tehnica a detectorului de radar Valentine 1 spune ca acesta nu este vazut de detectorul de detector de radar. daca vor fi interzise eu voi continua sa il folosesc pana cand voi da prima amenda.

                in cazul acesta degeaba ne gandim cum sa le ascundem prin masina daca ele oricum sunt detectate de politie
                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                Comment


                • Detectoarele nu au acea protectie,de a nu fi detectate de radar?Sau sunt povesti?Cel putin pe al meu asa scrie.
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • radaru nu-l vede, il vede detectorul de detectoare

                    Comment


                    • Ma rog...Ma refeream la VG-2 Alert.
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • aia e o mare vrajala, eu luam VG-2 Alert si cand treceau altii cu anumite tipuri de detectoare pe langa mine

                        Comment


                        • Stiu,detectoarele Cobra sunt celebre pentru alertele false.Pana la proba contrarie nu avem cum sa stim daca e vrajeala.
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • Pai tocmai aia e,,la mine unul modelul Cobra XRS 9440 este imun la detectorul de detectoare. Adica astia de le folosesc, emit in banda VG-2 sau SPECTRE 1.
                            La mine detectorul nu emite nici un fel de semnale spre a fi detectate de detectorul politiei,dar in schimb ma avertizeaza cand unul este in functiune.
                            Attached Files

                            Comment


                            • Eu am Cobra. Sunt cele mai bune, te anunta exact cand ai dat in radar. (cel mai ieftin, primit cadou cand am cumparat mp3-playerul)

                              Comment


                              • eu am unu "de dat" eu am unul whistler ceva...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google