Senzorii de parcare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @abc...eu am senzori modelul prezentat de tine de aproape 1 an jumate si n-am avut probleme...au fost achizitionati de pe un site..si i-am montat la o firma din ploiesti..Sinvex... m-au ajutat foarte mult, merita investitia. bafta!
    sigpicLogan-Club-Ploiesti

    Comment


    • am montat zilele astea 2 perechi. sunt relativ buni,au difuzorul incorporat in display. doar nu vrei sa dai 180 lei pe ei,poate cu montaj inclus. se gasesc undeva la jumatate din pretul pe care il cer aia
      ps. pentru userul abc

      Comment


      • La 150 ron am luat eu chinezarii , albi + afisaj pe oglinda ... Asta dupa ce cineva imi "ofertase" aceeasi senzori la 280ron fara montaj , pentru montaj mai imi cerea 80-100ron ).

        Comment


        • Salut, mi-am cumparat si eu senzori de parcare din China. Au mers o perioada dar acum primesc eroarea E4. Stie cineva cum pot rezolva problema?
          Multumesc!

          Comment


          • Pentru inceput scoate pe rand cate un senzor din "unitatea centrala", pana cand dispare eroarea. Astfel poti identifica senzorul defect si il inlocuiesti. Daca ii scoti pe toti si persista eroarea = GO FOR ANOTHER !!!
            Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

            Comment


            • Salutari, colegi de forum.

              Am o intrebare on-topic - anume, daca senzorii wireless pot provoca probleme (delay-uri / sa nu mearga, etc) - daca exista feedback in acest sens de la persoane care le-au folosit?

              Stima

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google